За сприяння юридичного факультету у ЗНУ відбулися регіональні змагання з кримінального права, які мали форму гри "Що? Де? Коли?". Ініціатором проведення цього заходу виступив Запорізький осередок Ліги студентів Асоціації правників України на чолі зі своїм головою - третьокурсником юридичного факультету ЗНУ Михайлом Віхляєвим. Усього у змаганнях взяли участь сім команд юридичних факультетів ВНЗ регіону: "АМПАРО" та "Рецидивісти" (ЗНУ), "Альтавісти" і "Логос" (ЗЮІ), "Легісти" (Інститут імені Петра Сагайдачного МАУП), "ЗІДМУ" (ГУ "ЗІДМУ"), "Співучасники" (Академія управління та інформаційних технологій (АРІУ) міста Бердянська). Декан факультету Петро Хряпінський відрекомендував присутнім членів журі: старшого викладача Оксану Узунову (ЗНУ), доцента Івана Салімонова (ЗЮІ), доцента Юрія Філія (МАУП), доцента Дмитра Каменського (АРІУ - Бердянськ) - і попросив їх бути об'єктивними при оцінці результатів гри. За кінцевими підсумками заохочувальними грамотами були нагороджені команди "Рецидивісти" (ЗНУ) - почесне п'яте місце, "Співучасники" (АРІУ Бердянськ), "Легісти" (МАУП), "ЗІДМУ". Грамоти та солодкі подарунки отримали "Логос" і "Альтавісти" (ЗЮІ) за третє та друге місця відповідно. А найкращим знавцем кримінального права виявилася команди "АМПАРО" (ЗНУ). Її гравцям - третьокурсникам Максиму Жукову, Сергію Жечеву, Юрію Кошману, Цогік Мазмашен, Артему Сопіну і Юлії Стрельбицькій - крім грамоти учасника змагань, вручили диск із повною базою даних з кримінального кодексу України та побажали подальших перемог на обраному ними шляху. Грамоти від юридичного факультету ЗНУ та Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України також презентували членам журі.