Не забули цього року про "іменинників" і у ЗНУ. Організатором Фестивалю КВК виступила студрада. Своїми дотепними жартами радували публіку такі команди: "Жуковського, 66" (ЗНУ), "О, боже мой!" (ЗНТУ), "Три сольдо" (ЗНТУ), "Лица не обезображенные интеллектом" (ЗЮІ) та "Збірна ГУ "ЗІДМУ".
Глядачів намагалися вразити, хто як міг! "Жуковського, 66" випустили на сцену дівчинку-лева а-ля "Метро голден майєр". Хлопці із ЗЮІ дивували дівчат своїми фізичними даними. Збірна ГУ "ЗІДМУ" підкорила публіку співами власного Діми Білана. А представники ЗНТУ дарували свій шалений драйв!
У цілому, все пройшло непогано. Але довелося й чути скарги від "старожилів" запорізького руху КВК щодо не дуже високого рівня команд. Звичайно, щоб досягти таких висот, як у метрів жанру "Сонечка", "Гарячих 80-х" та "4-го поверху", початківцям КВК слід попрацювати. І, перш за все, потрібно зважати, що починати щось нове чи відновлювати старе, завжди дуже важко. Тож, подякуємо щиро Фестивалю КВК за повернення Ківіна.
Юлія Лотоцька, голова сектору культурно-масової роботи студради ЗНУ:
- Я вважаю, що таку важливу подію, як Міжнародний день КВК, усі, хто має до нього відношення, повинні святкувати разом, у так званому сімейному колі. Саме тому ми й зробили спробу зібрати в ЗНУ різні команди Запоріжжя. Звичайно, що перший млинець - комом. Але, я вважаю, що це непоганий початок для стрімкого розвитку руху КВК в університеті.