У ЗНУ відсвяткували День факультету соціології та управління. Першим привітав студентів та викладачів декан факультету, доктор філософських наук, завідувач кафедри соціології Максим Лепський.
Він висловив подяку студентській раді факультету за організацію свята та подарував її голові - Інні Ротаревій - пам'ятний подарунок - чашку з державною символікою. Також декан відзначив гарний виступ першокурсників факультету на конкурсі "Дозвольте відреко-мендуватися" і нагородив грамотами 19 студентів, які брали у ньому активну участь. Після офіційної частини студенти продемонстрували все, на що здатні. А викладачі-куратори першокурсників позмагались між собою у тому, хто переконливіше доведе, що саме його група найкраща. Перемогла дружба, бо всі студенти виявились кмітливими та здібними. Безперечно, свято було вдалим, тому що всі глядачі залишилися у гарному настрої.