Зараз представники біологічного факультету співпрацюють із Міжнародною науковою організацією ІНТАС, що ставить собі за мету сприяти покращенню наукових відносин між ученими країн СНД та Західної Європи. У рамках цієї програми триває науковий проект, грант на який отримав доцент Володимир Сарабєєв. Частина коштів, одержаних за цим грантом, пішла на оновлення науково-технічної бази. Наприклад, у минулому навчальному році були придбані комп'ютер та спеціальний мікроскоп вартістю 20000 євро. У нас створюється комп'ютерна база даних, котра скоро стане доступною широкому колу науковців. У її розробці беруть участь представники математичного факультету: доцент Світлана Швидка і старший викладач Вадим Маслеников. До того ж, на біологічному факультеті підростає гідна наукова зміна. Зокрема, цьогорічна випускниця біологічного факультету, тепер аспірантка спеціальності "Біоорганічна хімія" Ірина Лабенська стала переможницею підсумкового туру Всеукраїнського конкурсу студентських робіт у галузі "Біологічні науки". Її науковою роботою керувала декан цього факультету, професор Людмила Омельянчик. До речі, із поданих біологічним факультетом п'яти робіт журі конкурсу нагородило заохочувальним призом дослідження ще однієї конкурсантки - магістра спеціальності "Біологія" Ганни Колінько. Вона працювала під керівництвом доцента Наталії Воронової.