
*У ЗНУ пройшов семінар-практикум для викладачів загальноосвітніх закладів Запорізької області "Викладання дисципліни "Правознавство" у середній школі: реалії сучасного періоду". Ініціатором його проведення виступив юридичний факультет за підтримки адміністрації ЗНУ та управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації. Одним із найголовніших напрямків роботи семінару було виявлення типових учнівських помилок в олімпіадах та на засіданнях МАН, що проходять на базі ЗНУ, з'ясування їхніх причин та вироблен-ня можливих напрямків їх уникнення у майбутньому. По завершенню роботи семінару усім його учасникам видали сертифікати, тотожні довідці про участь у заходах із підвищення кваліфікації.
*У ЗНУ пройшли установчі збори Наукового студентського товариства нашого ВНЗ. На них було затверджене Положення НСТ, у якому йшлося про статус Товариства, пріоритетні напрямки його розвитку, права і обов'язки кожного його члена. Також на зборах було обрано голову Наукового товариства. Ним став студент п'ятого курсу юридичного факультету Павло Лютиков. Від імені адміністрації ЗНУ до делегатів від усіх факультетів звернувся перший проректор, професор Федір Турченко. Він запевнив присутніх, що ректор університету, професор Сергій Тимченко обіцяв підтримати усі прояви наукової студентської ініціативи.
* На запрошення облдержадмініс-трації студенти ЗНУ мали змогу долучитися до всеукраїнської акції, присвяченої вшануванню пам'яті жертв голодомору та політичних репресій, яка пройшла нещодавно у Києві. Четвертокурсники університету: з факультету соціології та управління - Інна Ротарєва, Юлія Куцебала та з історичного факультету - Віктор Тлеуш разом із керівником відділу гуманітарної освіти та виховання Олексієм Фурсою представляли на всеукраїнській акції єдиний вищий навчальний заклад від запорізького регіону - ЗНУ.
*В університеті пройшов вечір, присвячений 150-річчю від Дня народження Івана Франка "Я син народу, що вгору йде". Його організував філологічний факультет. Цей захід можна вважати заключним у цілій низці інших, присвячених ювілею славетного Каменяра, що пройшли в нашому університеті. На святі виступили доцент кафедри української мови Тарас Шевченко, студенти факультету та композитор-пісняр Анатолій Сердюк.
*Тема "Впровадження кредитно-модульної системи" стала однією з провідних на черговому засіданні Вченої Ради. Доповідаючи з неї, проректор з навчальної роботи Олександр Бондар зауважив, що мотивація студентів значно підвищилася. Із цією тезою згодні і вони самі. Адже свого роду змагання за складання модулю, підрахунки балів, самостійна робота стали ці-кавими елементами навчання.