* Волейбольна команда Суперліги "Орбіта-Університет" (ЗНУ) здобула чергову перемогу. Її учасниці вийшли до фіналу Кубку України з волейболу серед жінок. Під час другого етапу цього змагання, що тривав у Білій Церкві, наші спортсменки тричі поспіль здобули перемоги. У перший день турніру вони виграли у "Галичанки" (Тернопіль) із рахунком 3:2, а потім зіграли із місцевою "Россю" із рахунком 3:0 на свою користь. Завершили ж змагання переможною грою із "Хіміком" (Південний) із рахунком 3:1. Попереду в дівчат участь у фіналі Кубку України із жіночого волейболу, що відбудеться на початку грудня у Євпаторії.
* Спортсмени ЗНУ повернулися додому з великою кількістю нагород, здобутих на відкритому Кубку України зі стрибків у воду. Студент п'ятого курсу факультету фізичного виховання Антон Захаров здобув "золото" у стрибках із десятиметрової вишки та у синхронних стрибках із триметрового трампліна. Ірина Бабухіна (студентка другого курсу цього ж факультету) посіла друге місце у змаганні зі стрибків із десятиметрової вишки та перше місце у синхронних стрибках із десятиметрової вишки. Другокурсниця факультету фізичного виховання Ксенія Каурова виборола третє місце у стрибках з триметрового трампліна та у синхронних стрибках з цієї ж самої висоти.
* Збірна команда ЗНУ посіла другу сходинку в змаганнях із шашок, що проходили у рамках Обласної міжвузівської спартакіади, організованої Обласним запорізьким спортивним товариством "Гарт". Серед здобутків наших спортсменів у цій Спартакіаді - перше місце у змаганнях із легкої атлетики та четверті місця з шахів та волейболу між чоловічими командами. За загальними підсумками спортивних ігор наш університет знаходиться на другому місці серед вишів (ВНЗ) регіону.