Спецвипуск
22 грудня
2006 року


Обласна академічна газета 

ВІТАЄМО ВАС, АБІТУРІЄНТИ!

Інна ДЕРЕВИНСЬКА, третьокурсниця біологічного факультету:

– Мені хочеться побажати майбутнім студентам найголовнішого: вибрати ту професію, яка б неодмінно принесла їм успіх і задоволення після закінчення вишу, у дорослому житті. Хай вони невпинно крокують уперед обраним шляхом, хай кожен їхній крок буде впевненим та цілеспрямованим. І ще хочу сказати вам: «Навчайтесь сумлінно, адже знання – це сила, знання – це майбутнє».

Павло ЛЮТИКОВ, п’ятикурсник юридичного факультету, голова Наукового студентського товариства ЗНУ:

– Бажаю вам, шановні абітурієнти, як слід підготуватися до вступної кампанії, старанності, впевненості у своїх силах і, звичайно ж, натхнення, без якого неможливо гарно зробити будь-яку справу. А також хотілося б побажати нинішнім школярам успіхів у всіх їхніх задумах та здійснення всіх мрій. Гарного вам Нового року!

Олена КАРПЕНКО, другокурсниця економічного факультету:

– Звичайно, крім стандартного набору побажань: щастя, здоров’я, успіхів, гарних друзів та здійснення усіх-усіх мрій – хочу побажати обрати найкращий виш та найкращу спеціальність. От я, наприклад, зробила гарний вибір, про який ще не пошкодувала жодного разу. Також хо-чу порадити усім школярам: при виборі місця навчання зважайте на всі його особливості. І ще хочу довести до відома абітурієнтів-хлопців: на нашому факультеті дуже багато гарних дівчат!



Ярослав ІВАШКЕВИЧ, студент другого курсу фізичного факультету:

– Я хочу побажати абітурієнтам успішно скласти випускні іспити в школі та вступні до обраного ними вишу. А крім того, у переддень одного із найкращих свят у році, коли всі люди очікують дива, хочеться побажати вам, вашим рідним та друзям, усім викладачам та студентам ЗНУ, та й просто всім людям здійснення найзаповітніших мрій, щастя та успіху. І хай зима перед Новим роком порадує всіх нас справді каз-ковою погодою, а саме свято пройде для кожного так, як він того прагне.



Олена ПИСЬМЕННА, другокурсниця фізичного факультету:

– Найперше, я хочу побажати абітурієнтам вдалого вибору: хай оберуть ту спеціальність, до якої дійсно мають хист. А тих, хто хоче поступити саме на наш факультет, можу запевнити: фізика – непроста, але дуже цікава наука. Усім, хто прагне пов’язати своє майбутнє саме з нею, слід добре підготуватися до екзаменів, не покладаючись на випадок. Переконана, що вони, ставши студентами-фізиками, ніколи не пошкодують про свій вибір. І, звичайно, хай всім щастить!

Спілкувалася Таміла ТАРАСЕНКО

на головну




ЗМІСТ

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ ЗАПОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

ВІТАЄМО ВАС, АБІТУРІЄНТИ!

ЗІ СВЯТОМ!

СПІВПРАЦЯ ІЗ ПЕДАГОГІЧНИМ КОЛЕДЖЕМ – ДОБРА ТРАДИЦІЯ

БЛИЖЧЕ ЗНАЙОМСТВО З ОБРАНИМ ФАХОМ

ХАЙ ЗДІЙСНЯТЬСЯ ВАШІ ЗАПОВІТНІ МРІЇ, ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

ШАНС НА УСПІХ – ТАК БЛИЗЬКО

У ТЕБЕ ЩЕ Є ЧАС!

ВИР УНІВЕРСИТЕТСЬКОГО ЖИТТЯ!