Інна ДЕРЕВИНСЬКА, третьокурсниця біологічного факультету:
– Мені хочеться побажати майбутнім студентам найголовнішого: вибрати ту професію, яка б неодмінно принесла їм успіх і задоволення після закінчення вишу, у дорослому житті. Хай вони невпинно крокують уперед обраним шляхом, хай кожен їхній крок буде впевненим та цілеспрямованим. І ще хочу сказати вам: «Навчайтесь сумлінно, адже знання – це сила, знання – це майбутнє».
Павло ЛЮТИКОВ, п’ятикурсник юридичного факультету, голова Наукового студентського товариства ЗНУ:
– Бажаю вам, шановні абітурієнти, як слід підготуватися до вступної кампанії, старанності, впевненості у своїх силах і, звичайно ж, натхнення, без якого неможливо гарно зробити будь-яку справу. А також хотілося б побажати нинішнім школярам успіхів у всіх їхніх задумах та здійснення всіх мрій. Гарного вам Нового року!

Олена КАРПЕНКО, другокурсниця економічного факультету:
– Звичайно, крім стандартного набору побажань: щастя, здоров’я, успіхів, гарних друзів та здійснення усіх-усіх мрій – хочу побажати обрати найкращий виш та найкращу спеціальність. От я, наприклад, зробила гарний вибір, про який ще не пошкодувала жодного разу. Також хо-чу порадити усім школярам: при виборі місця навчання зважайте на всі його особливості. І ще хочу довести до відома абітурієнтів-хлопців: на нашому факультеті дуже багато гарних дівчат!
Ярослав ІВАШКЕВИЧ, студент другого курсу фізичного факультету:
– Я хочу побажати абітурієнтам успішно скласти випускні іспити в школі та вступні до обраного ними вишу. А крім того, у переддень одного із найкращих свят у році, коли всі люди очікують дива, хочеться побажати вам, вашим рідним та друзям, усім викладачам та студентам ЗНУ, та й просто всім людям здійснення найзаповітніших мрій, щастя та успіху. І хай зима перед Новим роком порадує всіх нас справді каз-ковою погодою, а саме свято пройде для кожного так, як він того прагне.
Олена ПИСЬМЕННА, другокурсниця фізичного факультету:
– Найперше, я хочу побажати абітурієнтам вдалого вибору: хай оберуть ту спеціальність, до якої дійсно мають хист. А тих, хто хоче поступити саме на наш факультет, можу запевнити: фізика – непроста, але дуже цікава наука. Усім, хто прагне пов’язати своє майбутнє саме з нею, слід добре підготуватися до екзаменів, не покладаючись на випадок. Переконана, що вони, ставши студентами-фізиками, ніколи не пошкодують про свій вибір. І, звичайно, хай всім щастить!