Людмила Омельянчик, декан біологічного факультету, професор:
- Вельмишановні абітурієнти та їхні батьки! Мені б хотілося перед Новим 2007-м роком та новим навчальним роком, у якому на вас чекають вступні випробування, побажати вам зробити правильний вибір. Бо професія - це ваше майбутнє життя. І якщо вона вам буде до душі, ви зможете отримувати задоволення від кожного робочого дня. Біологічний факультет пропонує вам отримати освіту за такими перспективними спеціальностями, як “Екологія”, “Біологія”, “Садово-паркове господарство”, “Хімія”. Тож запрошуємо вас на навчання. Я впевнена, ставши студентами біологічного факультету, який славиться грунтовними науковими школами, відомими вченими та унікальними винаходами, ви ніколи не пошкодуєте про свій вибір. Ви завжди зможете знайти себе у розмаїтті професій нашої галузі. Тож бажаю вам у новорічні свята здоров’я, успіхів у закінченні школи та під час вступу до університету, а також усіх гараздів у вашому молодому та цікавому житті.
Володимир Манакін, декан факультету журналістики, професор:
- Я бажаю абітурієнтам зробити дійсно правильний вибір у своєму житті та не помилитися. Пам’ятайте, що одні з найпрестижніших сучасних спеціальностей - це “Журналістика” і “Видавнича справа та редагування”. Факультет журналістики нашого університету входить до п’ятірки кращих в Україні у галузі підготовки медіапрацівників. Але найголовніший показник нашої успішної діяльності - це стовідсоткове працевлаштування випускників факультету за фахом.
Микола Маліков, декан факультету фізичного виховання, професор:
- Я вітаю абітурієнтів нашого університету з новорічними святами! Нехай вони несуть лише радість. Впевнений, що ті з вас, хто оберуть наш факультет, досягатимуть у житті лише найвищих результатів. І доказ тому - перемоги наших випускників, серед яких чимало чемпіонів Європи та світу, відомих спортивних тренерів усіх видів спорту. Вам є на кого рівнятися! Тож уперед - до нових звершень!
Ірина Шавкун, декан факультету менеджменту, доцент:
- Я бажаю вам, шановні абітурієнти, самореалізації, адже від неї залежить ваша успішність у соціальному житті. Вдалого вам вибору майбутнього фаху! Якщо він пов’язаний із професією менеджера, вас завжди чекатимуть у нашій дружній студентській родині. Тут ви зможете розкрити усі свої здібності, отримати потрібні знання та стати дійсно професіоналом своєї справи. Тож з новими ідеями - у Новий рік. Щасти вам!
Тамара Хом’як, декан філологічного факультету, доцент:
- Дорогі абітурієнти! Сердечно вітаю вас з Новим 2007 роком. Нехай здійсняться усі ті мрії, які ви задумаєте у новорічну ніч. А передусім, мрія стати студентом ЗНУ. Чекаємо на вас і на філологічному факультеті. Per aspera ad astra - “через тернії - до зірок”! Ще Софокл говорив, що великі справи робляться не відразу. Стояти на сторожі слова, зокрема, рідного - це дуже відповідально і престижно, відкривати таїну слова - хвилююче та цікаво. Філолог - це звучить гордо! Філологічний факультет багатий традиціями. Тут ви отримаєте глибокі знання, зустрінетеся із цікавими і відомими людьми. Частими гостями факультету є письменники. Студенти готують і проводять творчі вечори, присвячені ювілейним датам митців, розкривають свої таланти і дарують їх іншим. Обирайте професію за покликом серця: це дуже важливо, бо на роботі людині доводиться проводити більшу частину життя. А воно - не зошит, у якому можна закреслити списані рядки або вирвати сторінку! Ще раз з Новим роком вас, шановні!
Олексій Осипов, декан фізичного факультету, доцент:
- У передноворічний та передріздвяний тиждень хочу побажати усім абітурієнтам та їхнім батькам радісних зимових свят із снігом та легким морозцем. Нехай вони подарують вам нове завзяття та натхнення, котрі, у свою чергу, сприятимуть черговим звершенням. Дуже радий буду вітати кожного із вас у нас на фізичному факультеті. Адже за такою наукою, як фізика, - майбутнє. Можливо, саме серед вас підростають нобелівські лауреати та автори корисних та незвичайних винаходів. Виховуйте в собі відповідні здібності - і перед вами відкриватимуться широкі перспективи.
Катерина Ружин, декан факультету іноземної філології, доцент:
- Якщо ви хочете пізнати загально-європейську культуру, професійно, на високому рівні, володіти кількома іноземними мовами, знайти себе у цьому суспільстві, мати гідну зарплату та обіймати високі посади - ми чекаємо вас на факультеті іноземної філології. А він славиться добрими традиціями, які формувалися більш ніж 40 років. І його студенти - найталановитіші, високоінтелектуальні, здібні та найгарніші як внутрішньо, так і зовнішньо! З Новим роком вас, шановні абітурієнти! Нехай збуваються усі ваші мрії! Чекаємо вас на нашому факультеті.
Сергій Гоменюк, декан математичного факультету, професор:
- Я від імені професорсько-викладацького та студентського колективів нашого математичного факультету поздоровляю усіх абітурієнтів з наступаючим Новим роком. Бажаю їм міцного здоров’я та успіхів у навчанні. Користуючись нагодою, запрошую усіх талановитих та здібних молодих хлопців та дівчат на наш факультет, де ви зможете як отримати нові знання, так і закріпити та вдосконалити вже існуючі вміння та навички. Професії програміста, спеціаліста обчислювального центру або аналітичних служб чи конструкторських бюро сьогодні є конкурентноспроможними на ринку праці. Вибір за вами! І ваше майбутнє у ваших руках!
Віктор Ткаченко, декан історичного факультету, доцент:
- Вітаю усіх абітурієнтів із новорічними святами! Хотілося б кожного із вас запевнити, що лише завдяки наполегливій та кропіткій праці можна досягти мети та здійснення бажань. Якщо ваш вибір - історичний факультет, вітаю вас подвійно. Адже історія - це дзеркало нашого сьгодення, нашого суспільного розвитку. І той, хто її вивчає, має унікальну нагоду передати нащадкам інформацію, яка з часом стане підгрунтям для нових досліджень. Ставши студентами історичного факультету, ви зможете поринути у глибину віків і, можливо, перед вами відкриються досі не відомі сучасній науці історичні горизонти. Все має звичку колись завершуватися, але історія - вічна, як і вічний наш з вами світ. Цього року наш факультет відсвяткував своє 35-річчя. А це значить, що у нього за плечима сім студентських поколінь. Наші випускники - відомі громадські діячі, народні депутати, керівники державних та приватних установ, держслужбовці. Тож ви маєте нагоду поповнити ці ряди. Так що уперед - до перемог!
Тетяна Коломоєць, в.о. декана юридичного факультету, професор:
- Я бажаю абітурієнтам у новому році визначитися із найважливішим вибором на все життя - вибором університету. Для формування фундаменту, який у майбутньому сприятиме розвитку особистості, треба, щоб цей вибір був виваженим. Національний університет - це гарант вашого кар'єрного росту. А професія юриста - чи не найпрестижніша у світі. Молода генерація правознавців потрібна і нашій державі. Впев-нена, що ви гідні поповнити її ряди.
Емілія Прушківська, декан економічного факультету, доцент:
- Перш за все, бажаю абітурієнтам здійснення мрій. Думаю, що у новорічну ніч їхні бажання стосуються саме вступу до вишу. Тож нехай вони обов’язково здійсняться! Здоров'я вам, успіхів у навчанні та у вступних випробуваннях. Хотілося б бачити у нас, на економічному факультеті, найуспішніших молодих людей, які прагнуть розкрити свій потенціал, самореалізуватися та просто бути успішними!
Ольга Пономаренко, декан факультету соціальної педагогіки та психології, доцент:
- Бажаю абітурієнтам успішного закінчення школи і правильного вибору професії. У рік 15-річчя нашого факультету ми чекаємо найкращих обдарованих, талановитих абітурієнтів. Усі наші спеціальності є соціально значущими та потрібними в суспільстві. Тож ви можете бути впевненими, що знайдете престижну роботу і будете обіймати високі посади. Особисто я раджу абітурієнтам добре готуватися. І у цьому випадку вам стануть у нагоді наші університетські підготовчі курси.
Максим Лепський, декан факультету соціології та управління, доктор філософських наук:
- У Новий рік я бажаю усім щастя та вдалого вступу. Особливо на наш факультет. Ви зможете приєднатися до нашої дружної родини, міцної команди. А вітаючи абітурієнтів зі святами, хотів би пригадати слова Карла Юнга, який розповідав історію мага, котрий прийшов до селища, де довго не було дощу. Він просидів 4 дні у палатці, а на 5-й пішов дощ. На запитання, чому так сталося, він відповів, що зміг налаштуватися на гармонію з природою. Тож я бажаю вам в усьому досягати саме такої гармонії!
Людмила Кривега, декан факультету післядипломної освіти, професор:
- Я вітаю вас, дорогі абітурієнти! І хоч у більшості з вас попереду отримання першої вищої освіти, ми вас чекаємо і на нашому факультеті. Бо як говорив Демокріт: “Освіта - це прикраса для щасливих та схованка для нещасливих”. Підвищувати свій рівень знань можна все життя, адже знання - невичерпне джерело мудрості. Тож якщо так станеться, що ваша робота буде вам не до душі, ніколи не втрачайте надію на краще. Бо ж ваша доля - у ваших руках. І впевнена, якщо ще один фах буде для вас життєвою стратегією, ви обов’язково завітаєте на наш факультет післядипломної освіти. Тут ви зможете знайти себе, здійснити ще нереалізовані раніше мрії та віднайти своє місце у сучасному житті. Крім того, якщо ваша майбутня професія пов’язана з опанувунням двох спеціальностей, наш факультет - саме до ваших послуг!