№15
28 жовтня
2004 року


Обласна академічна газета 
Юридичному факультету ЗДУ - 15 років

ЮРИСТИ – ЛЮДИ СЕРЙОЗНІ, АЛЕ СВЯТКУЮТЬ З РОЗМАХОМ

22 жовтня юридичний факультет Запорізького державного університету святкував 15-у річницю з дня свого заснування. На урочистості зібралися студенти, викладачі факультету, випускники всіх років, керівники правоохоронних органів та установ юстиції Запорізької області, керівництво інших факультетів ЗДУ.

Привітати факультет зі святом прийшов ректор ЗДУ професор В.В. Савін. Він відзначив, що факультет за своїм потенціалом є найкращим у Запорізькому регіоні, має свої традиції, наукові школи, активно розвивається, має реальні перспективи перетворитися у один із найпрестижніших вищих навчальних закладів юридичного профілю нашої держави, оскільки для цього є всі підстави. По-перше, це спеціально обладнані за сучасними вимогами лекційні аудиторії, аудиторії для проведення практичних занять, криміналістична лабораторія, лабораторія спеціальної техніки і тактики, закладено фундамент криміналістичного полігону. А головне, тут працюють визначні педагоги, юристи-науковці, рівних яким годі шукати у інших навчальних закладах регіону. Крім того, на факультеті організовано студентське самоврядування, створена громадська приймальня тощо. Ректор висловив ідею створення інституту права на базі юридичного факультету і навіть подарував макет майбутньої будівлі, де буде знаходитися інститут.

Із найщирішими привітаннями та побажаннями процвітання виступили голова територіального відділення Державної судової адміністрації Запорізької області В.С. Безклубий, судді Запорізького апеляційного суду В.М. Тютюник, В.П. Шпонька. До них приєдналися декани факультету соціальної педагогіки та психології Л.І. Міщик, факультету фізичного виховання і культури М.В.Маліков, біологічного факультету Л.О. Омель-янчик, економічного факультету А.П.Кущик, заступник декана історичного факультету І.М. Кривко. Вони вручили ювілярам цінні подарунки, а студенти різних факультетів ЗДУ виступили з номерами художньої самодіяльності, які викликали бурю захоплень у присутніх.

Вельми змістовною була програма святкового заходу – вручення почесних грамот студентам, які беруть активну участь у громадському житті факультету, дипломів переможцям факультетського конкурсу 2003 року у номінаціях “Студент-науковець”, “Студент-організатор”, “Студент-спортсмен”, “Студент-суспільний діяч”, “Студент-артист”, відзначення викладачів преміями, грамотами за активну участь у розбудові факультету. Студенти всіх курсів юридичного факультету про-демонстрували свої численні таланти – співали пісні, танцювали, дотепно жартували, їх підтримували наші випускники та батьки, які прийшли на свято. Атмосфера була дружньою, настрій - святковим. Закінчилося свято фейєрверком, дискотекою та святковою вечерею.

Тетяна КОЛОМОЄЦЬ,
заступник декана юридичного факультету

на головну




ЗМІСТ

ОРГАНІЧНЕ ПОЄДНАННЯ МУДРОСТІ, ДОСВІДУ, ТАЛАНТУ

ЮРИСТИ – ЛЮДИ СЕРЙОЗНІ, АЛЕ СВЯТКУЮТЬ З РОЗМАХОМ

МЕНЕДЖЕРИ СВІТОВОГО РІВНЯ

НОВИНИ ОДНИМ АБЗАЦОМ

НАУКОВІ КОНФЕРЕНЦІЇ: ЩЕ ОДИН КРОК У МАЙБУТНЄ

У ЄВРОПІ СТАЛО МОДНИМ ВИВЧАТИ КУЛЬТУРУ ПОСТРАДЯНСЬКИХ ДЕРЖАВ

ОГОЛОШЕННЯ