№15
28 жовтня
2004 року


Обласна академічна газета 

МЕНЕДЖЕРИ СВІТОВОГО РІВНЯ

У результаті започаткованого у 2003 році співробітництва Запорізького державного університету з Експортною Академією Баден-Вюрттемберг (м. Ройтлинген, Німеччина) викладачі, студенти та аспіранти ЗДУ отримали можливість стажуватися у Німеччині за модулем „Міжнародний маркетинг”.

У тому ж 2003 році стажування в Експортній Академії пройшли чотири студенти факультету менеджменту та аспірантка кафедри німецької філології.

11-12 жовтня 2004 року було проведено конкурсний відбір серед викладачів і студентів ЗДУ на отримання стипендії для стажування на 2005 рік. До складу комісії, яка оцінювала претендентів, увійшли проректор з міжнародного співробітництва Віктор Грищак, менеджер проекту, представник Експортної Академії Баден-Вюрттемберг Ельке Зульц, начальник відділу міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами Ірина Молоткова та викладач кафедри німецької філології доцент Наталя Шапочка.

Критерії відбору кандидатів були досить жорсткими. Перш за все, це знання німецької мови, високий рівень професійної підготовки, безпосередній зв’язок між трудовою діяльністю чи навчанням претендента та модульним курсом „Міжнародний маркетинг”, це прогнозована ефективність стажування для кандидата та ЗДУ, а також загальна ерудиція та креативне мислення.

Резюме на конкурс подали 16 претендентів – викладачів та студентів факультетів менеджменту та іноземної філології. Співбесіда з кожним претендетом німецькою та українською мовами тривала 15-20 хвилин і містила запитання стосовно його професійних планів на майбутнє. Дуже показовою була спроба кандидатів прорекламувати будь-який продукт – це була також одна з умов відбору.

Після підведення підсумків співбесіди члени комісії одностайно визначили п’ятьох майбутніх стипендіатів. Ними стали Таісія Бережко, викладач кафедри німецької філології, Катерина Желдак, студентка 5-го курсу факультету іноземної філології, Ганна Савенко, спеціаліст І категорії відділу міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами, студентка факультету післядипломної освіти за спеціальністю „менеджмент ЗЕД”, Костянтин Приходько, студент факультету менеджменту, Катерина Пересада, студентка магістратури за спеціальністю „менеджмент ЗЕД”.

Візначені також резервні кандидати, які отримають стипендію у разі відмови вищезазначених переможців.

Отже, у квітні 2005 року наступні п’ять стипендіатів вирушать до Німеччини на навчання.

Алла САМОЙЛЕНКО,
провідний спеціаліст відділу

міжнародних зв’язків
і роботи з іноземними студентами

на головну




ЗМІСТ

ОРГАНІЧНЕ ПОЄДНАННЯ МУДРОСТІ, ДОСВІДУ, ТАЛАНТУ

ЮРИСТИ – ЛЮДИ СЕРЙОЗНІ, АЛЕ СВЯТКУЮТЬ З РОЗМАХОМ

МЕНЕДЖЕРИ СВІТОВОГО РІВНЯ

НОВИНИ ОДНИМ АБЗАЦОМ

НАУКОВІ КОНФЕРЕНЦІЇ: ЩЕ ОДИН КРОК У МАЙБУТНЄ

У ЄВРОПІ СТАЛО МОДНИМ ВИВЧАТИ КУЛЬТУРУ ПОСТРАДЯНСЬКИХ ДЕРЖАВ

ОГОЛОШЕННЯ