
* За підсумками Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання та спорту у ВНЗ України наш університет у загальному заліку посів почесне третє місце серед близько сімдесяти вишів нашої держави. При оцінці компетентним журі позитивних результатів роботи вищих навчальних закладів із фізичного виховання і спорту за 2006 рік до уваги бралися такі критерії, як кількість функціонуючих спортивних секцій та тих, хто у них займається, стан матеріально-технічної бази тощо.
* У Запоріжжі пройшли урочистості з нагоди нагородження переможців обласного етапу Сьомого Міжнародного конкурсу з української мови. На них відзначили і двох студентів ЗНУ: Ігоря Ісаєва (філологічний факультет) та Юлію Прижко (фізичний факультет). Крім того, усі переможці обласного етапу взяли участь у всеукраїнському турі змагань у присутності почесних гостей: представника Міністерства освіти і науки Тетяни Генетової (координатора конкурсу від МОН), начальника управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Олександра Вєрозубова, декана філологічного факультету ЗНУ Тамари Хом’як (голови журі змагань на обласному рівні) та інших. Остаточні підсумки всеукраїнського етапу стануть відомі на початку березня.
* На юридичному факультеті започаткували соціальну акцію, спрямовану на ознайомлення дітей молодшого шкільного віку в доступній для них формі з базовими поняттями правознавства. Студенти планують відвідати усі дитячі будинки регіону і якомога більше закладів дошкільної освіти та початкових шкіл, де проводитимуть презентацію книги “Країна добра“. Її розробила Асоціація правників України у рамках проекту “Підвищення правової культури населення України“ за сприяння Форуму молодих лідерів України. Акція триватиме два місяці.
*Викладачі ЗНУ традиційно взяли участь в обласних турах учнівських олімпіад. Зокрема, роботи учнів 8-11 класів шкіл нашого регіону на обласній олімпіаді з “Історії“ оцінювало журі, очолюване першим проректором ЗНУ, професором Федором Турченком, у складі Сергія Ляха, Ірини Кривко, Людмили Нестеренко та інших. А викладачі кафедри хімії біологічного факультету ЗНУ – Олександр Бражко, Тамара Панасенко і Вікторія Петренко – увійшли до складу журі обласної учнівської олімпіади з “Хімії“ для 10-11 класів. Також на базі ЗНУ пройшов обласний тур учнівської олімпіади з “Інформатики“, координатором якого виступив завідувач кафедри інформаційних технологій математичного факультету Сергій Борю. На думку наших викладачів, участь у подібних заходах дозволяє виявити талановитих учнів.