№3(915)
09 лютого
2007 року


Обласна академічна газета 

ЦЕНТР “ЕКОЛОГІЯ“

За підтримки Запорізької обласної державної адміністрації у Запорізькому національному університеті, на біологічному факультеті розпочалася робота з відкриття Регіонального навчально-науково-виробничого центру “Екологія“.

“Зважаючи на потужний науковий потенціал біологічного факультету в екологічній сфері: наявність цінного устаткування, кількох галузевих лабораторій, а головне - відомих і талановитих учених-екологів, у ЗНУ і було вирішено ініціювати відкриття подібного центру”, - так пояснює причини втілення екопроекту в життя ректор ЗНУ, професор Сергій Тимченко.

Доволі складна екологічна ситуація у місті і є основним мотивом започаткування діяльності Регіонального навчально-науково-виробничого центру “Екологія”. Його головними завданнями у майбутньому можуть стати проведення різноманітних досліджень, експертиз, аналіз стану тих чи інших проблемних екоточок регіону. Тоді як раніше до подібних заходів місцева влада змушена була залучати сторонні структури: подібного центру в нашому регіоні (як це не парадоксально звучить) досі не існувало.

Про перспективи центру розповідає декан біологічного факультету Людмила Омельянчик:

- Розпочинаємо ми свою роботу зі структури, яка носитиме назву Регіональний навчально-науково-виробничий центр “Екологія“. А пізніше плануємо реорганізувати його у потужний екологічний комплекс. Упевнена, що подібне новоутворення – один із перших кроків до вирішення болючої екологічної проблеми нашого індустріального міста.

Марія КАНЦЕЛЯРИСТ

на головну




ЗМІСТ

ОСВІТЯНСЬКА СПІВПРАЦЯ УНІВЕРСИТЕТУ ЗІ США
ВІДЗНАЧЕНА ЗА КОРДОНОМ


НОВИНИ

ЗАКОРДОННІ СТУДЕНТСЬКІ СТАЖУВАННЯ: ВАРТО ЧИ НІ?

ПОСОЛ США ВІЛЬЯМ ТЕЙЛОР:
“ДЛЯ МЕНЕ – ВЕЛИКА ЧЕСТЬ ВІДВІДАТИ ВАШ УНІВЕРСИТЕТ“


В АМПЛУА “АНТИКРИЗОВОГО МЕНЕДЖЕРА“

…І ЯК УСЕ БУЛО У ШТАТАХ…


ФАКУЛЬТЕТ ЖУРНАЛІСТИКИ:
ТУТ ФОРМУЄТЬСЯ “ЧЕТВЕРТА ВЛАДА”


ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ВСЕСВІТУ ВИВЧАЮТЬ ЮНІ НАУКОВЦІ

СТУДЕНТАМ – АНКЕТУВАННЯ,
ДЕКАНАМ - КОНТРОЛЬ


ЗАРАДИ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я ОТОЧУЮЧИХ

ВІД ГРИ – ДО ФОРМУВАННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ СВІДОМОСТІ

ЦЕНТР “ЕКОЛОГІЯ“


АНДРІЙ ГОРБЕНКО:
“У ВСІХ ЛЮДЕЙ СВІТУ Є ОДНА
ПОГАНА ЗВИЧКА - СПАТИ!“


ПЕРЕМОГИ ТА ВИЗНАННЯ -
ЗА НАЦІОНАЛЬНИМ!


УВАГА!

АФІША

ОГОЛОШЕННЯ

ВІТАЄМО!