
На засіданні Вченої ради юридичного факультету було обрано нового декана. Ним стала доктор юридичних наук, професор Тетяна Коломоєць. У 1996 році закінчила Запорізький державний університет. У тому ж році розпочала свою професійну діяльність на рідному факультеті. Пройшла шлях від асистента кафедри кримінального права та правосуддя до професора, завідувача кафедри адміністративного та господарського права, заступника декана з навчальної роботи. Із 2001 року керує науковою школою з дослідження проблем адміністративного права. Член міжрегіональної координаційно-методичної ради з правової освіти населення при Запорізькій облдержадміністрації.

У стінах Запорізької облдержадміністрації пройшли урочистості з нагоди Дня соборності України. У них узяли участь і представники ЗНУ. У виступах першого проректора ЗНУ, доктора історичних наук, професора Федора Турченка, заступника голови облдержадміністрації Миколи Фролова, заступника голови обласної ради Леоніда Анісімова відзначалось, що день Злуки 1919 року мав величезний вплив на подальшу історію українського державотворення. Голова облдержадміністрації Євген Червоненко виконав почесну місію – вручив державні нагороди кращим представникам Запорізького краю. Серед інших була відзначена і випускниця факультету фізичного виховання та факультету журналістики ЗНУ, відома спортсменка зі стрибків у воду Олена Жупіна. Їй вручили Орден княгині Ольги І ступеня, присвоєний Указом Президента від 18 січня 2007 року “За спортивні заслуги і за популяризацію спорту в Україні та за її межами“. Тож, тепер вона повний кавалер орденів княгині Ольги – третього, другого і першого ступенів.
Юридичний факультет ЗНУ разом із народною газетою “Верже“ започаткували традицію проведення щорічних зимових акцій для майбутніх абітурієнтів “Візьми участь у олімпіаді через засоби масової інформації“. Участь у ній не дає пільг при вступі, але дозволяє абітурієнтам об’єктивно оцінити рівень своїх знань із профілюючої дисципліни, адже в олімпіаді наводитимуться завдання того ж рівня складності, що й під час вступних іспитів.

На обласній спартакіаді серед викладачів та співробітників вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації працівники ЗНУ посіли почесне друге місце. Подібна спартакіада є традиційною для нашого міста. Цього разу в ній взяло участь вісім вищих навчальних закладів, але у трійку лідерів увійшли ЗНТУ, ЗНУ і ЗДІА. Наш університет набрав 23 загальних бали. Найсильнішою від ЗНУ виявилася команда гравців у шахи. У цьому виді спорту вона посіла 1 місце. До речі, жоден член цієї команди не є працівником факультету фізичного виховання. Так, наприклад, Ігор Величко – доцент кафедри алгебри та геометрії, Ігор Тітов – інженер першої категорії при кафедрі прикладної фізики, а Валентина Ніколаєнко обіймає посаду заступника декана філологічного факультету, доцента кафедри української літератури. Ще одна перемога університету – друге місце з волейболу. Усі учасники команди з цього виду спорту – з факультету фізичного виховання.

Команда “Орбіта-Університет“ (ЗНУ) продовжує свою переможну ходу в Чемпіонаті України з волейболу серед жіночих команд Супер-ліги 2006-2007 року. Наші спортсменки у рідних стінах перемогли команди “Керкінітіду“ (Євпаторія) із рахунком 3:0 в обох іграх, а “Сєвєродончанку“ (Сєвєродонецьк) із рахунком 3:1 у другій грі, поступившись 1:3 у першій.