Катерина Самойловська, першокурсниця юридичного факультету:
- Освітня кредитно-модульна система, як на мене, важка, але вона має багато плюсів. Ще коли я була школяркою, студенти розповідали, що в університеті можна увесь семестр не вчитися, а на іспиті отримати гарну оцінку. Насправді, все виявилося не так просто. Добре, що кредитно-модульна система передбачає “автомати”, але, щоб отримати їх, треба набрати певну кількість балів. Тому я вважаю, що, навчаючись за нею, студенти отримують те, що вони дійсно заслуговують.

Юлія Пришко, першокурсниця фізичного факультету:
- У цієї системи є і переваги і недоліки. Але зрозуміло одне: про від-му приказку “Від сесії до сесії живуть студенти весело” можна забути. Працювати треба весь семестр. І тоді матимеш додаткові привілеї на іспитах, у формі набраних протягом семестру балів. А вони - свідчення твоєї постійної роботи.
Яніна Кошель, першокурсниця філологічного факультету:
- Як першокурсниця я не маю з чим порівнюти цю систему. Але можну сказати з упевненістю: вона не є чимось страшним і незвичайним. Особливо, для тих, хто сумлінно навчається. Сесія буде під силу усім, хто протягом семестру докладатиме зусиль для підготовки до семінарів.

Анна Каріна, першокурсниця біологічного факультету:
-Оскільки я не навчалася за іншою системою, не можу ні з чим порівнювати нинішню. У цілому, нею задоволена. Вважаю, при сумлінному навчанні знання будуть гідно оцінені при будь-якій освітній системі знань.