Вікторія Єлсукова, першокурсниця фізичного факультету:
– Так вийшло, що я старша за своїх одногрупників, тому коло наших інтересів і погляди на те, як краще проводити дозвілля, різняться. Більшість моїх друзів, як і я сама, входять до Запорізького центру з вивчення уфології. Ми захоплюємося аналізом паранормальних явищ природи. Не те, щоб я вірила в інопланетян: на мою думку, ми робимо корисну справу, намагаючись дослідити маловивчені явища природи. А вміння відокремлювати факти і забобони теж сприяє підвищенню культурного рівня людини. Тому важко визначити: це наукова чи культурна складова мого дозвілля?

Володимир Гігіберія, четвертокурсник фізичного факультету:
- Мені часто доводиться бути у Києві, і я полюбляю гуляти цим чудовим містом, відкриваючи для себе нові грані його архітектури. Крім того, свого часу я захоплювався астрономією і тепер веду відповідний шкільний гурток. Звичайно, можна сказати, що це наука, а не культура, але я переконаний, що спостереження за зірками збагачує людину і духовно. Звісно, захоплююся музикою, багато її слухаю, відвідую концерти тих гуртів, які працюють у стилі “хеві метал”.

Марія Работкіна, другокурсниця факультету іноземної філології:
– На жаль, навчання займає дуже багато часу, тому я не можу систематично приділяти увагу культурній складовій свого життя. А так - полюбляю при нагоді бувати у театрі, особливо, коли оновлюється репертуар. Якщо приїжджаю в інше місто, обов’язково відвідую різноманітні музеї, у першу чергу, краєзнавчі. Без цього знайомство з містом здається мені неповним, адже дізнавшись дещо з історії того чи іншого краю, адекватніше сприймаєш і його сьогодення, здобутки на рівні країни, а той і вище.

Роман Кісь, третьокурсник юридичного факультету:
- Свій вільний час присвячую музиці: відвідую музшколу з класу класичної гітари і, крім того, входжу до рок-гурту “Імперія”. На цьогорічному фестивалі “Рок-вулик” ми посіли друге місце. Сподіваюся, і надалі таланитиме, але це можливо лише за умови, якщо все своє дозвілля присвячувати улюбленій справі.