
Це перший досвід Наталії у модельній справі. Про конкурс вона дізналася від друзів. І лише завдяки їм та підтримці на факультеті перемогла. “Скажу чесно, цей здобуток – також заслуга потужної групи підтримки, а саме: заступника декана юридичного факультету з виховної роботи, доцента Віктора Сабадаша, а також моїх одногрупників Кирила Жужи, Софії Данковської, Олександри Добичіної. Я їм всім безмежно вдячна”.
На конкурсі зібралися більше двадцяти дівчат із різних міст України. Вони брали участь у таких випробуваннях, як вихід у воєнних костюмах, у купальниках, презентація авангардної воєнної форми та вихід у вечірніх сукнях.
Дарунки для дівчат були досить цінними. Скажімо, Наталія виграла путівку до Туреччини, дещо з побутової техніки та інші пам’ятні сюрпризи.
Розповідаючи про плани на майбутнє, четвертокурсниця зауважує, що тепер попереду - участь в університетському конкурсі краси, на якому вона представлятиме рідний юридичний факультет.
ДОВІДКА
Наталія Приладишева. Студентка четвертого курсу юридичного факультету. Полюбляє танці. Її хобі – гра в більярд, великий теніс. Мрія – знайти престижну роботу за фахом.