- Аню, чому ти вибрала саме ЗНУ? Як дізналася про цей виш?
- Коли я навчалася у 11 класі, до нашої Чапаєвської загальноосвітньої школи Пологівського району завітала представник Запорізького національного університету. Вона розповіла про ВНЗ, його переваги. Мене це і зацікавило. Тож я вирішила спробувати вступити до ЗНУ. І мені пощастило.
- Важко було вступити?
- У принципі, дуже легко, але навчатися набагато важче.
- Чому ти обрала саме фізичний факультет?
- Справа в тому, що я – не далека від фізики людина. От і аргумент мого вибору. Хоча мріяла також вступити і на психологію або факультет журналістики.
- Ти віриш у студентські прикмети і славнозвісну “шару”?
- Ні! Взагалі не вірю! Я вважаю безглуздям усілякі перев’язування заліковок нитками та немиту голову перед іспитом. Усе це не для мене. Я довіряю лише собі та своїм знанням. Це - найнадійніший метод.
- Розкажи, як ти опинилася у команді КВК?
- Ще у школі я полюбляла різні конкурси, заходи дозвілля. А коли опинилася в університеті, відразу пішла до студради, і попрохала, щоб мене взяли до КВК. Так вийшло, що одна з команд, а саме команда КВК із мого факультету, шукала собі дівчину-гравця. Я пройшла “випробовування на придатність”, і мене взяли.
- Невже на все це вистачає часу?
- Ось якраз саме його буває дуже мало! Встигаю тільки поспати. Намагаюся, звичайно, поєднувати і КВК, і навчання, ще й особисте життя влаштувати...
- А декан як ставиться до такої активності, не порушує питання: навчання – перш за все?
- Олексій Юхимович [Осипов - прим. ред.] ставиться із розумінням до “все встигаючих” студентів, але вимогливо. Говорить, що КВК - це не головне в житті. До речі, за навчальними показниками наш факультет не пасе задніх.
- Після закінчення навчання не плануєш залишитися в університеті?
- Залишитися дуже хочеться, але все це поки що тільки бажання. Час покаже, як все буде. Чого не хочу, так це повертатися до себе додому і викладати у школі.
- Що для тебе є найважчим у студентському житті?
- Важко було розпочати його. Зрозуміти, що від тебе вимагають. Фізично було важко пристосуватися до насиченого графіку, морально - звикнути до нових людей, які тебе постійно оточують; до частих переїздів, до нових правил та законів.
- Але, незважаючи на все це, ти згодна з тим, що студентські роки - найкращі?
- Поки що згодна на всі 100%! Я по життю оптимістка і всі проблеми зустрічаю із посмішкою. У всьому поганому завжди бачу щось добре.
- Твої плани на найближчий час?
- КВК! Всі плани пов’язані саме з ним. У березні-квітні на нас чекає Вища Ліга в Дніпропетровську, а в Запоріжжі - Кубок Мера, міський чемпіонат КВК.
- А яка твоя найзаповітніша мрія?
- Мрію пов’язати життя з мистецтвом, тому що в глибині душі почуваю себе актрисою.
- Що ти б побажала всім студентам?
- Завжди прагнути своєї мети, незважаючи на існуючі перепони і негаразди. Ніколи не забувати, що все завжди буде добре. До речі, це моє життєве кредо!