У перший день жартували команди таких факультетів: юридичного "3*4(2)", соціальної педагогіки та психології "А че не так?" та команда "Боян" історичного факультету. Юристи так і випромінювали кмітливість. За що й отримали своє “золото” першого ж дня.
На другий день майстерність гри КВК демонстрували команди "Жуковського, 66" (фізичний факультет), "ЦСКА" (збірна факультетів журналістики та філологічного) та "Без цензури" (ФСУ). Слід зазначити, що рівень гри ФСУ став вищим. Щодо "ЦСКА", то, окрім невеличких мініатюр, вони представили залу ще й інтерв'ю з видатним винахідником нашого університету Григорієм Чаусовським. "Жуковського, 66" запропонували глядачам уявити півфінальну гру в 2030-му році… І що тут почалося… Вдалою виявилася мініатюра соціологів про екскурсію для першокурсників, особливо до студради та диско-клубу "Тетянин день".
Гра, на превелику радість глядачів, закінчилася перемогою команди фізичного факультету "Жуковського, 66". Щодо командного складу майбутнього фіналу, то, за рішенням журі, ми отримаємо можливість сміятися із жартів не тільки фізиків та юристів, а й істориків та ФСУ.