Руслан Міщенко, першокурсник факультету журналістики:
- Головне на екзамені – це настрій. Треба просто прийти на іспит із впевненістю у власних силах – і скласти його. Звичайно, добре, коли впевненість у собі підкріплена знаннями: це значно збільшує ваш шанс на успіх. До шпаргалок вдаватися не слід: якщо надто розраховувати на них, то, коли щось піде не так, як планувалося, можна втратити контроль над ситуацією.
Євгенія Курилова, другокурсниця математичного факультету:
- Звісно, треба зосередитися на навчанні. Насамперед, на тій галузі знань, з якою ви вирішили пов’язати своє майбутнє. На мою думку, міцні знання - головна запорука того, що випускні та вступні екзамени пройдуть для вас без напруги і матимуть гарний результат, і, водночас, необхідна умова для досягнення успіху в майбутньому.

Анна Зінчук, першокурсниця факультету фізичного виховання:
- Ті, хто живе надіями, що їм просто пощастить і вони складуть вступні іспити, нічого не знаючи, хай обирають для вступу інший виш. У нашому університеті навчання поставлене на найвищому рівні, і сюди приймають лише тих, хто дійсно прагне вчитися. Я, наприклад, при підготовці до іспитів доклала чимало зусиль, але вони виправдали себе. Тому, виходячи із власного досвіду, хочу порадити усім абітурієнтам: навчатися, навчатися і ще раз навчатися!

Анна Сухорукова, аспірантка Запорізького національного університету, асистент кафедри філософії:
- По-перше, потрібні знання, певна освітня база, а по-друге, не слід губитися. Адже настрій має дуже великий вплив на хід екзамену: той, хто чогось не довчив, але впевнений у собі, може відповісти краще, ніж той, хто бездоганно вивчив усе, але від хвилювання не може зв'язати і двох слів. Тому, на мою думку, ці два компоненти - гарна підготовка і впевненість у своїх силах - повинні гармонійно поєднуватися.

Тетяна Азанова, четвертокурсниця факультету журналістики:
- Головна умова для успішного складання іспитів - не покладатися на "шару". І, звичайно, не починати опановувати річний обсяг матеріалу за три дні до екзамену. Не варто покладатися і на шпаргалки. І, взагалі, якщо хтось вирішив вступити до вищого навчального закладу, то йому слід подбати про достатній рівень знань. Адже саме задля цього і вступають до ВНЗ. А витрачати свій час і гроші батьків лише на те, щоб отримати диплом, не підкріплений знаннями та вміннями - надто велике марнотратство.