
Катерина Гопенко, третьокурсниця факультету журналістики:
– На мою думку, екологічну кризу можна подолати лише тоді, коли кожна людина свідомо підходитиме до цього питання. Усе починається з виховання дитини: якщо її змалечку привчати до того, що не можна кидати сміття на землю, то, можливо, вирісши і ставши директором заводу, вона замислиться, чи слід віддавати наказ викидати у повітря шкідливі речовини.

Євген Волков, другокурсник юридичного факультету:
– Мені здається, що так, реально, але до вирішення цієї проблеми треба підійти з цілим комплексом заходів. Окрім того, у нашому регіоні відчувається суттєва нестача громадських організацій, які б спеціалізувалися на захисті довкілля. До того ж, слід збільшити юридичну відповідальність за екологічні злочини. Треба привчити людей до того, що це - наша спільна проблема.

Віталій Ястребов, першокурсник математичного факультету:
– У нашому регіоні багато промислових гігантів, зупинити роботу яких просто неможливо. Тому я вважаю, що зараз подолати екологічну кризу в нашому місті нереально. Цілком можливо, що проблема сама якось вирішиться через певний час.

Костянтин Приходько, п’ятикурсник факультету менеджменту:
– Для подолання екологічної кризи треба ввести жорсткий контроль за викидами заводів. Хоча, якщо чесно, я сумніваюся, що це допоможе: адже багато заводів робить це вночі. І взагалі, – ми дихаємо чужими грошима і при цьому ще шкодимо своєму здоров’ю.