* У ЗНУ пройшов традиційний всеуніверситетський День відкритих дверей. Цей захід зібрав понад дві тисячі абітурієнтів та їхніх батьків. Майбутні студенти, які завітали на це свято, отримали цікаву та корисну інформацію про Запорізький національний університет безпосередньо від керівництва, викладачів та студентів нашого ВНЗ. Також вони взяли участь у попередньому тестуванні з фахових дисциплін, за результатами якого на бюджетну форму навчання рекомендовано до 20% майбутніх студентів, а на контрактну – до 40%.
* Десять студентів ЗНУ стали переможцями програми «Підтримаємо освіту разом!», ініційованої благодійним фондом братів Кличків та ТМ «Чернігівське», – їх запросили до Києва. Крім урочистої церемонії нагородження Почесними дипломами, на яку завітав Віталій Кличко, на них, як і на інших стипендіатів премії братів Кличків, чекали цікаві екскурсії Києвом. Зокрема, студенти мали змогу побувати на Першому національному каналі та на GALA-радіо.
* Представники біологічного факультету ЗНУ приурочили ще одну акцію до його двадцятиріччя: урочисте закладання дендропарку на острові Хортиці. Продовживши практику озеленення острова, що вже стала доброю традицією для цього факультету, більше 40 його студентів висадили 200 дубків біля біостанції-профілакторію нашого університету. На самій же біостанції, на місці, де заплановано розбити дендропарк, висадили 200 сосон, 30 верб, 30 каштанів, 20 дубків, 10 беріз, 10 в’язів та кілька кущів троянди.
* У ЗНУ провели День донора. Цю благодійну акцію вже п’ятий рік поспіль організовують відділ гуманітарної освіти та виховання нашого університету та Запорізька обласна станція переливання крові. Цього разу в ній взяли участь 40 студентів із одинадцяти факультетів нашого ВНЗ та співробітник кафедри мисливствознавства та іхтіології біологічного факультету Катерина Тюрина. Більше половини із них є постійними університетськими донорами.
*Пройшов обласний семінар-практикум для вчителів загальноосвітніх шкіл на тему: «Викладання хіміко-біологічного профілю в контексті Болонського процесу та аналіз учнівських олімпіад і захисту науково-дослідницьких робіт учнями МАН», організований викладачами біологічного факультету. 110 вчителів з усього Запорізького регіону отримали змогу більше дізнатися про особливості вивчення дисциплін природничого профілю у вищій школі в контексті Болонської системи. Усім учасникам семінару від імені адміністрації нашого ВНЗ та професорсько-викладацького складу біологічного факультету вручили Почесні грамоти та подякували за гарну підготовку учнів до олімпіад та участь у роботі МАН.
* У ЗНУ провели дводенний круглий стіл на тему "Сучасні молодіжні рухи та патріотичне виховання: взаємини та протиріччя", організаторами якого виступили Наукове студентське товариство університету та Творчий форум. Учасники заходу - представники громадських організацій та студенти нашого ВНЗ - обговорювали історію розвитку вітчизняного патріотичного виховання, його реалії, проблеми та можливі шляхи їх вирішення.