Сергій Усатенко, студент 4 курсу факультету менеджменту:
- Я вважаю, що це свято – одна з найголовніших та найяскравіших подій у моєму житті. Адже це - день найближчої та найріднішої для мене людини – моєї матусі! Зазвичай, ранок цього дня для мене починається поцілунком та привітанням для моєї любої мами. Я дарую їй великий букет квітів та ласкаву посмішку. Мені здається, що у такий день необхідно зробити все можливе для того, щоб твоя мати відпочила від справ та змогла насолодитися життям. Я дуже ціную і люблю свою матусю! Хотілося б привітати з цим великим святом усіх матерів та побажати їм нескінченного родинного щастя та взаєморозуміння зі своїми дітьми.

Єлизавета Павлуненко, студентка 2 курсу факультету журналістики:
– На мою думку, День матері повинен бути тим святом, коли усі матусі світу могли б посидіти вдома, просто відпочиваючи. Адже в кожної мами, зазвичай, так багато справ! Я вважаю, що таких свят має бути більше, і їх обов’язково необхідно популяризувати. Адже мати – найдорожча людина, якій ми зобов’язані не тільки життям: мама завжди поряд, вона – найкращий друг і порадник. Звичайно, в День матері я збираюся привітати свою матусю. Для цього я готую надзвичайний подарунок. Та мені здається, що свою любов та повагу до матері слід виявляти кожного дня, а не тільки у свята.

Антон Посмєтний, студент 4 курсу фізичного факультету:
– Для мене День матері – дуже важливе свято. Тому, що для кожного з нас мама – найдорожча людина у світі. У цей день я завжди намагаюся приділити якомога більше уваги своїй матусі, показати їй, як сильно я її люблю! Особисто для мене це свято – привід провести чудовий день в оточенні близьких та рідних людей. У День матері я хотів би привітати усіх жінок, усіх теперішніх та майбутніх матусь!

Юлія Овчіннікова, студентка 1 курсу математичного факультету:
– Свято ще не дуже поширене в Україні, тому не всі знають про нього. Але, на мою думку, таких свят повинно бути більше. Адже саме в такі дні уся родина може зібратися разом. Мені здається, що найкращим подарунком для моєї мами будуть моя любов, повага та вдячність. І більш за все її радуватиме, якщо я виявлятиму ці почуття кожного дня, а не тільки у свято. Не можна забувати, завдяки кому ми прийшли у цей світ і стали тими, ким є зараз.