№9(922)
11 травня
2007 року


Обласна академічна газета 
Студентський портрет

ЛИЦАР ІЗ ЮРИДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ…

Людське життя схоже на карусель… Зі швидкістю вітру пролітають місця, події, знайомі обличчя. Змінюється світ, змінюється все навколо нас. Ми живемо в такому скаженому та урбанізованому суспільстві, що, на жаль, перестаємо зважати на такі почуття, як віра, надія, любов. Ми вже не вміємо радіти успіхам своїх друзів, починаємо забувати приємні слова. І щоразу частіше дивуємося, зустрівши добро, а не зло. Якщо ви остаточно зневірилися та розчарувалися в людях – познайомтеся зі студентом 4 курсу юридичного факультету Павлом Холодним… Адже він один із тих, хто вміє дарувати добро!


- Павле, що для тебе університет?

- Передусім – це спілкування! Можливість пізнавати нових людей… Також це, звичайно, знання. Чесно кажучи, мені дуже подобається кожного ранку приїжджати до університету. Адже тут так багато молоді. Хтось іде, хтось біжить, хтось щось повторює, а хтось просто відпочиває… Багато знайомих, є друзі. Тут ти спілкуєшся: отримуєш та віддаєш.

- А чому серед багатьох навчальних закладів ти обрав саме ЗНУ?

- Я завжди вважав Запорізький національний найпривабливішим та найпрестижнішим університетом у нашому місті, тому ні на мить не замислювався щодо того, де вчитися.

- Як обирав майбутній фах?

- По-перше, моя сестра закінчила юридичний і завжди рекламувала його, як один з найкращих. А по-друге, тут не потрібно було вивчати ні фізику, ні математику, ні хімію… А це саме ті предмети, з якими я в школі не дуже «дружив». А якщо серйозно, то я вважаю, що знання законів і, взагалі, юридична освіта дуже корисні для будь-якої людини, чим би вона не планувала займатися у майбутньому.

- Окрім того, що ти четвертокурсник юрфаку, ти ще й капітан факультетської команди КВК «3*4(2)». Яку роль відіграє захоплення цією грою в твоєму житті?

- КВК – це моя улюблена справа. Адже по життю я дуже весела людина. Отримую величезне задоволення як від процесу написання жартів, так і безпосередньо від самої гри.

- Продовжимо перераховувати твої досягнення: цього року ти став віце-містером ЗНУ. Як виникло бажання взяти участь у подібному конкурсі?

- У першу чергу, йшов на конкурс для того, щоб потім було, що згадати. Зізнаюся, що яскраві спогади про цей захід залишилися у мене й досі. А ще - це була своєрідна перевірка себе самого.

- Кожен, хто тебе знає, сходиться на думці, що ти – людина, в якої майже немає «мінусів». Які риси власного характеру ти вважаєш недоліками?

- Мабуть, це надмірна м’якість. Я майже не вмію відмовляти. А ще іноді виходить так, що через якусь завантаженість чи зайнятість я приділяю недостатньо уваги близьким людям.

- Чого не можеш вибачити?

- Знаєш, є такий афоризм: «Якщо ти хочеш навчитися пробачати – практикуй прощення». Я намагаюся цього дотримуватися. Але для мене все ж існують речі, яких би я не зміг вибачити. Наприклад, зрада.

- А ти більше любиш отримувати чи віддавати?

- Мабуть, віддавати. Якщо робити щось гарне для людини, вже сама її реакція у відповідь багато чого варта. І це необов’язково повинен бути мільйон «дякую», чи якісь дифірамби, винагороди. Ти сам собі за це «плюсик» поставиш, і стане приємніше жити.

- Ти людина амбітна і звик досягати поставлених цілей. Які зі своїх планів вважаєш пріоритетними на сьогодні?

- Найближчим часом мені хотілося б, щоб наша команда виграла у фіналі Чемпіонату КВК ЗНУ на Кубок ректора. Ще, звичайно, непогано було б успішно скласти літню сесію. А ще, мабуть, хотів би закохатися…

Ось такий він, ніби звичайний на перший погляд студент із незвично добрим серцем. Мабуть, якби він жив у середньовіччя, - був би лицарем, а може, й Робін Гудом. Але Павло живе у ХХІ столітті, та це зовсім не заважає йому допомагати людям та берегти відкритість своєї душі…

Юлія ЧЕРНЕТА

на головну




ЗМІСТ

ЗАПОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ
ЗІБРАВ ДОСЛІДНИКІВ ТВОРЧОСТІ
ПЕТРА РЕБРА


НОВИНИ

ЯК ВИ СТАВИТЕСЬ ДО ДНЯ МАТЕРІ?

ПРАВО ТА ЕКОЛОГІЯ - ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗДОРОВ’Я В ЗАПОРІЖЖІ

ІННОВАЦІЇ У СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОМУ РОЗВИТКУ

ПРОБЛЕМИ МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ ОЧИМА МОЛОДІ

НАЙКРАЩА СТУДЕНТСЬКА РОДИНА ЗНУ

ДМИТРО СЕКИРИНСЬКИЙ:
«ОСВІТА – ЦЕ ФУНДАМЕНТ, НА ЯКОМУ БУДУЄТЬСЯ ЖИТТЯ»


ІСТОРІЯ ЗНУ У ЙОГО АРХІТЕКТУРІ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЗІБРАВ МАЙЖЕ ДВІ ТИСЯЧІ АБІТУРІЄНТІВ

ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

КОЛИ НАУКА ТА ІНТЕЛЕКТ ПРАЦЮЮТЬ ЗАРАДИ КОМФОРТУ ЛЮДИНИ

ЛИЦАР ІЗ ЮРИДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ…

«АКУЛИ ПЕРА» НА ХВИЛІ СТУДЕНТСЬКОЇ ВЕСНИ!

УНІВЕРСИТЕТ ДЕНЬ ЗА ДНЕМ

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

ВІТАЄМО!