Нарешті підбито підсумки і визначено переможців конкурсу-фестивалю «Студентська весна - 2007»! Перше місце, а також безліч подарунків здобули студенти факультету журналістики. Друге розділили представники факультету фізичного виховання, філологічного факультету та СПП. А третю сходинку посіли економісти. Урочисте нагородження традиційно відбулося на гала-концерті.Розпочали свято студентських талантів чарівні представниці філологічного факультету, які талановито інсценували гуморески. Завдяки дівчатам у залі панував веселий настрій справжнього українського ярмарку. Естафету таланту перехопили хлопці з фізичного факультету на чолі з Антоном Посмєтним, котрі просто причарували глядачів своїм запальним танцем. Як завжди тепло приймала публіка студентку факультету журналістики, переможницю фестивалю у номінації «Золотий голос університету» Юлію Мураховську. Також припав до душі аудиторії театральний номер у виконанні студентів факультету соціальної педагогіки та психології Аліни Мамотенко та Андрія Іса-єва (вони стали переможцями у номінації «Найкращі актори»). «Срібними голосами фестивалю» було названо Олену Ющенко (факультет іноземної філології), Ірину Дубініну (юридичний факультет) та Люд-милу Сопрунову (економічний факультет). За «Найкращий східний танець» було нагороджено студентку історичного факультету Вікторію Руснак. А «За багатогранність таланту» подарунок та почесну грамоту отримала майбутній математик Олена Фабріций. Переможцем у номінації «Золотий акордеон» став студент-журналіст Ігор Самокиш. Ще журналісти здобули нагороди за свої танці: хореографічний колектив студенток першого і другого курсу нагороджено «За кращий танець у стилі ретро», а Яну Крікавцову, Єлизавету Павлуненко та Жаклін Мохаммаді - за «Найкращий dance-проект». Традиційно нагороджено талановитих співачок філологічного факультету – гурт «Леді’S».
Подарунків, нагород та різноманітних номінацій в цей день було безліч – всі й не назвати! Але головне – це те, що в Запорізькому національному дуже багато талановитої молоді, яка має змогу себе проявити. Цьогорічна «Студентська весна», як завжди, подарувала багато позитивних емоцій та естетичного задоволення. Тому подякуємо організаторам - відділу гуманітарної освіти та виховання і студентському клубу культури, а також спонсорам заходу: Володимиру Максимову (депутату міськради, фракція БЮТ), заводу «АвтоЗАЗ» за надані призи і подарунки для учасників та переможців!