
Ірина Шаргай, доцент кафедри романської філології ФІФ:
- Потрібно надати студентам ширший доступ до мережі Internet, щоб вони могли слухати іншомовне радіо та тексти в он-лайн режимі. А так, слід зауважити, наш університет стає кращим із кожним днем: дерева підстрижені, газони квітнуть. Можна побачити, що про нас дійсно турбуються.

Євгенія Костенко, викладач кафедри твердотільної електроніки та мікроелектроніки фізичного факультету:
- Було б гарно, якби викладачі і студенти мали змогу чітко планувати свій графік. Наприклад, витрачати менше часу на дорогу до санаторію-профілакторію, що на острові Хортиці, та могли б повернутися звідти додому в будь-яку мить.

Максим Бринза, першокурсник юридичного факультету:
- Непогано, аби ставлення викладачів до студентів було більш лояльним, а також, щоб завершили ремонт у всіх корпусах, особливу увагу звертаючи на санвузли та підлогу. Якщо ж говорити взагалі, університет має доглянутий та охайний вигляд.

Валентин Бережний, першокурсник філологічного факультету:
- На жаль, зараз дуже актуальним є питання ремонту паркету в другому навчальному корпусі, а також стану студентських санвузлів, де навіть немає дзеркал. Вважаю, що треба збільшити кількість корзин для сміття у корпусах та на території студмістечка нашого університету: адже скрізь зараз настільки прибрано, що рука не підіймається кидати сміття на підлогу, а із собою його носити не хочеться. Можливо, це дещо побутові дрібниці, але ж вони формують загальне уявлення про виш.

Надія Кинішенко, другокурсниця філологічного факультету:
- Добре, якби меню в їдальні стало більш різноманітним, а ціни зменшилися б. Що ще? Побільше фахових збірників та книжок, які можна було б брати на читацькому абонементі у бібліотеці. Адже читальні зали працюють тільки до 18.00, тому буває важко встигнути як слід опрацювати певне видання, навчаючись у другу зміну.