№14(927)
05 жовтня
2007 року


Обласна академічна газета 

ЗА ЩО Я ЛЮБЛЮ ЗАПОРІЖЖЯ

Запоріжжя… Його прекрасні вулички, велич Дніпрогесу, неповторна краса Хортиці… Працьовиті, самовіддані і напрочуд талановиті люди… Рідне місто не можна не любити! Адже тут народився, тут живуть найближчі, рідні тобі люди.

14 жовтня всі запоріжці святкуватимуть День міста. Саме цій події і присвячена тема сьогоднішнього бліц-опитування.

Софія Алініченко, студентка 1 курсу факультету журналістики:

- У Запоріжжі я живу від народження. Тому протягом усього життя спостерігаю, як із року в рік моє місто змінюється на краще. Я пишаюся, що живу у такому славетному, насамперед у історичному плані, краї. Дуже люблю наше місто за велику кількість гарних споруд, кожна з яких має свою неповторну енергетику. Мені пощастило жити в центрі. Прокидаючись кожного ранку, можу спостерігати красу проспекту зі свого вікна. Цей маленький ритуал дарує масу позитивних емоцій, тому я просто не можу уявити свого ранку без запорізьких пейзажів. Саме тому, якщо у майбутньому мені запропонують роботу в іншому місті, я ніколи “не зраджу” Запоріжжя!

Павло Холодний, студент 5 курсу юридичного факультету:

- Рідне місто не можна не любити! Я народився тут. Усі мої рідні й друзі живуть саме тут. Мені здається, що ніхто не знає Запоріжжя так добре, як я… Дуже подобається гуляти його чарівними вулицями, їхати нічними дорогами, насолоджуватися красою виду на греблю з оглядової площі біля палацу дитячої та юнацької творчості. А ще не може не радувати, що саме у Запоріжжі так багато талановитої молоді. І я щиро вірю: всі молоді, амбітні та креативні особистості не вступатимуть у гонитву за столичним життям, а залишатимуться у рідному місті для того, щоб сприяти його процвітанню та розвитку.

Ірина Буштрук, студентка 5 курсу фізичного факультету:

- Я люблю своє місто за те, що воно МОЄ! Я тут народилася, виросла, зустріла своє кохання. Тут живуть найкращі в світі люди. Напередодні свята я б хотіла побажати усім мешканцям Запоріжжя, щоб їхні обличчя завжди світилися посмішкою, щоб піднявся їхній добробут. А моєму улюбленому місту зичу покращення екологічної ситуації, чистих вулиць і нових жителів. Та головне, щоб у День міста кожен з нас замислився, що ми можемо для нього зробити, як удосконалювати розвивати його.

Марина Псьол, студентка 2 курсу біологічного факультету:

- Запоріжжя – прекрасне, дуже гарне місто! У нього неповторна аура і енергетика. Надзвичайна архітектура. Я пишаюся багатою історією та героїчним минулим нашого краю. Хочеться нагадати, що 14 жовтня – це ще й день звільнення нашого міста від німецько-фашистських загарбників. Тому я би хотіла подякувати всім ветеранам за те, що сьогодні ми живемо у такому чудовому мирному місті!

Андрій Чернишук, студент 3 курсу економічного факультету:

- Я народився і виріс у Енергодарі. Але вже три роки, навчаючись у нашому університеті, живу у Запоріжжі. І за цей час встиг по-справжньому закохатися у місто. Адже тут так багато романтичних вуличок, гарних будинків, чарівних фонтанів. А чого вартий вид на Дніпрогес уночі?! Та й у жодному куточку нашої країни немає стільки симпатичних дівчат із чарівними посмішками! Я дуже люблю у вільний час гуляти містом. Особливо мені подобається Набережна, адже там знаходиш спокій та гармонію. Запоріжжя для мене особливе, і я люблю його, як справжній патріот!

Юлія ЧЕРНЕТА,
фото Анастасії ПЕРШИНОЇ

на головну




ЗМІСТ

ВІТАЄМО ІЗ ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

ЗА ЩО Я ЛЮБЛЮ ЗАПОРІЖЖЯ

НОВИНИ

РЕЙТИНГ ВИКЛАДАЧІВ: НАЙПОПУЛЯРНІШІ, НАЙВИМОГЛИВІШІ, НАЙОРИГІНАЛЬНІШІ…

У НАУКОВІЙ БІБЛІОТЕЦІ ВІДКРИЛИ НОВИЙ СУЧАСНИЙ ЗАЛ
ЕЛЕКТРОННИХ РЕСУРСІВ


ВЧЕНА РАДА ІНФОРМУЄ

У ПОЛІТКЛУБІ ЗНУ ОБГОВОРЮВАЛИ, ЯК ПОДОЛАТИ “ПРАВОВИЙ ЧОРНОБИЛЬ”

У МАГІСТРІВ ПРОГРАМИ “ЄВРОПЕЙСЬКІ ПЕРСПЕКТИВИ СОЦІАЛЬНОГО ВКЛЮЧЕННЯ” ВІДБУВСЯ З ЗАХИСТ РОБІТ

ПОРА ВИСОКОЛІТТЯ

ВОНИ НАПИСАЛИ НАШУ ІСТОРІЮ

УНІВЕРСИТЕТ: ДЕНЬ ЗА ДНЕМ

ПРИМНОЖ СВОЇ ШАНСИ НА ГІДНУ РОБОТУ!

ОГОЛОШЕННЯ

ВІТАЄМО!