
* У нашому ВНЗ розпочався цикл традиційних екскурсій до Музею історії ЗНУ для першокурсників усіх факультетів. Цього навчального року в ньому вже побували представники фізичного, юридичного факультетів і факультету менеджменту. Від директора Музею ЗНУ Людмили Бочарової вони дізналися про становлення педагогічного інституту на місці вчительської семінарії міста Олександрівська, про історію корпусів ЗНУ, про нелегкі, часто трагічні долі його викладачів та студентів у 30-ті роки, їхні мужність та героїзм під час Другої світової війни. Не залишилася поза увагою екскурсантів і повоєнна відбудова вищого навчального закладу, його шлях до становлення й утвердження у якості університету, здобуття ним статусу національного, недавнє святкування 75-річчя нашого ВНЗ.
* У парку “Дубовий гай” відбувся турнір із пейнтболу (Laser Tag), організований заступником декана фізичного факультету з виховної роботи Павлом Долгоруким та доцентом кафедри теорії та історії держави і права Олександром Ганзенком. У заході взяли участь близько 20 студентів фізичного та юридичного факультетів. У дружньому змаганні не визначали переможців та переможених, але в усіх учасників залишилися найкращі враження від гри.
* У ЗНУ пройшов семінар-тренінг “Через звітні картки до вільних від корупції послуг” у рамках проекту “Гідна Україна”, організаторами якого виступили творчий центр ТЦК, Корпорація “Виклики тисячоліття”, благодійна організація “Оберіг”, Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Українське Молодіжне Об’єднання” (УМО) та Відділ виховної роботи ЗНУ. Окрім фахівців з усіх регіонів нашої країни, у заході взяли участь і студенти нашого університету. По закінченні заходу всі учасники отримали корисні теоретичні збірки, підготовані корпорацією “Виклики тисячоліття”, що містять детальні описи сутності та структури соціологічного дослідження, дослідження методом звітних карток та додатки з необхідною законодавчою базою.
* 21 вересня в університеті провели День миру, організований відділом виховної роботи та студентським центром культури. Завдяки керівникам та учасникам студій центру захід виявився доволі цікавим. Так, на імпровізованій сцені біля другого корпусу свій вокальний талант продемонстрували: Ганна Василенко, студентка 2 курсу економічного факультету, та Ганна Клімова, першокурсниця біофаку. Шквал оплесків викликала поява учасників імідж-центру, які показали справжній майстер-клас модельного дефіле. Та головне, що даний захід не тільки подарував кожному студенту заряд позитивних емоцій перед лекціями, а й змусив замислитися над тим, якою може бути його роль у збереженні миру і який власний внесок він може зробити у цю справу!