
Гостем засідання політологічного клубу 18 вересня став народний депутат України Ярослав Сухий. Разом зі студентами факультету соціології та управління розглянув тему “Політична система: проблеми становлення демократичної держави”, при цьому Ярослав Михайлович виклав власну точку зору на дане питання. У ході діалогу зі студентами він дав відповіді на численні запитання залу. А найбурхливішу реакцію викликав такий собі міні-конкурс для найактивніших учасників дискусії, які отримали цінні подарунки від депутата.
27 вересня в палаці спорту "Юність" відбувся "Студентський бал аеробіки". Учасниками змагань стали колективи з різних регіонів України: Харкова, Луганська та Донецька. Запоріжжя представляли спортсмени Запорізького національного університету, ГУ ЗІДМУ та ЗНТУ.
Змагання проходили у трьох номінаціях: базова аеробіка, степ-аеробіка та фанк-аеробіка. Поки учасники готувалися до виступу, публіку розважали запорізькі творчі колективи: театр зразкового танцю "Фе-нікс" та театр китайських бойових мистецтв "Тянь Лу".
За результатами турніру, в категорії "Базова аеробіка" перше місце посіла збірна Запорізького національного. Друге і третє місце дісталося гостям із Харкова та Луганська. А майстрами зі "степ-" та "фанк-аеробіки" журі визнало збірну команду ЗНТУ.

21 та 22 вересня у Запорізькому національному університеті відбувся черговий етап Чемпіонату з волейболу 2007-2008 років серед жіночих команд Суперліги. Команда “Орбіта-Університет” (ЗНУ) на своїй території приймала євпаторійську “Керкінітіду”. Боротьба видалася напруженою, але наші спортсменки не розчарували своїх вболівальників, серед яких був і ректор ЗНУ, професор Сергій Тимченко. Вони виграли з рахунком 3:1 та 3:2. Усіх прихильників “Орбіти-Університет” запрошуємо прийти підтримати улюблену команду в наступному турі Чемпіонату, який проходитиме 6-7 жовтня.