
Студенти біологічного факультету подарували своїм викладачам на професійне свято концерт, підготовлений власними силами.
Ініціативна група – Ганна Каріна, Галина Уляницька та Ганна Куропятникова - при створенні сценарію вирішила врахувати специфіку факультету. Тому ведучими вечора стали студент-біолог та дівчинка, перевдягнена метеликом. Крім того, перед глядачами виступили не лише старшокурсники, а й новачки: першокурсники вирішили продемонструвати свої таланти викладачам та старшим товаришам.
Розпочалося свято піснею «Поздно» у виконанні Анастасії Крік, а група підтримки юнаків-біологів порадувала присутніх своїм коронним танком. Не менш тепло публіка зустріла вокальний дует Олександра Єршова та Яни Геневської А першокурсники-хіміки привернули до себе глядацьку увагу оригінальним кліпом на пісню «Такая любовь». Студенти першого курсу напряму підготовки «Садово-паркове господарство» вирішили закріпити «вертикальний експеримент» Міністра освіти та науки Станіслава Ніколаєнка.
Приємною несподіванкою для всіх викладачів факультету, як для присутніх на концерті, так і для тих, хто в цей час проводив лекції чи лабораторні заняття, виявилися букети, які їм презентували студенти на честь професійного свята.