№15(928)
19 жовтня
2007 року


Обласна академічна газета 

МІСТЕР ДОСКОНАЛІСТЬ

Хто сказав, що у світі немає нічого досконалого? Це залежить від того, що ви вкладаєте у поняття «ідеал»… Мабуть, досконалим можна назвати те, у чому немає недоліків. Чи того, хто не має недоліків. Можливо, таких людей і не існує. Але наш сьогоднішній гість дійсно заслуговує на це звання!

Отже, будьте знайомі: Сергій Усатенко, студент 5 курсу факультету менеджменту. Гарний і розумний. Відповідальний і ввічливий. Шкідливих звичок не має. Добре вчиться (не відмінник, звичайно, та серед записних прогульників поміченим не був). Ще з дитинства він займається спортом і підтримує здоровий спосіб життя (причому не тільки для себе, а й для оточуючих його людей). Має гарне почуття гумору і читає інтелектуальні книжки з філософії та психології. Він цікавий співрозмовник і просто дуже гарна людина. І як після всього вищезазначеного не назвати цього хлопця ідеальним? Йому б ще білого коня - і сміливо можна робити героєм казки про якогось відважного принца…

– Сергію, чому ти вирішив стати студентом факультету менеджменту?

– Серед багатьох спеціальностей саме менеджмент видався мені найбільш цікавим та перспективним напрямком. Я вважаю цю спеціальність універсальною для заняття різного роду діяльністю. Крім того, у нас дуже високий рівень викладання англійської мови, яку я вивчаю з дитинства. І взагалі, менеджмент означає управління та планування, а я – саме та людина, яка дуже любить, коли все йде за чітким планом.

– Кого з викладачів ти поважаєш найбільше, чому?

– Моїм улюбленим викладачем є Лариса Володимирівна Бродська, яка веде у нас заняття з англійської мови. Цю людину я поважаю перш за все тому, що вона дуже добре знає свій предмет і може його доступно донести до студентів.

– Для тебе студентське життя – це…

– Це, передусім, цікаве спілкування! Багато нових знайомств. Це і пригоди, адже зі студентами так часто трапляється багато курйозів. Це, звичайно, нові знання, цікаві лекції і продуктивні семінари. Чесно кажучи, я дуже радий, що зміг відчути справжній смак студентського життя.

– А як ти прийшов у спорт?

– Це, мабуть, трохи кумедно… Але ще у п’ятому класі я чомусь зрозумів, що хочу бути гарним та сильним. Тому, завдяки пораді мого старшого брата, який є професійним спортсменом, я почав займатися вільною боротьбою. В принципі, з самого початку я не ставив собі завдань досягти якихось вершин на спортивному олімпі. Просто хотілося підтримувати здоровий спосіб життя, розвити фізично своє тіло, укріпити силу духу, характер та привчитися до дисципліни.

– Ти серйозно захоплюєшся психологією та філософією. Для чого це майбутньому менеджеру, чи, тим більше, спортсмену?

– Такого роду знання допомагають мені краще розуміти людей, поясняти їхні вчинки. А це, в свою чергу, дає мені можливість робити правильні висновки та сформувати правильне враження про ту чи іншу особистість. Завдяки отриманим знанням з психології та філософії я не тільки займаюся саморозвитком своєї індивідуальності. Я також роблю це і для того, щоб стати гарним спеціалістом. Адже все вищеперераховане і повинен вміти топ-менеджер.

– Остання книга, яку ти прочитав, теж була з однієї із цих галузей?

– Я взагалі дуже багато читаю. Можна навіть сказати, що я справжній книголюб. Окрім повчальної літератури із суспільних наук, мені ще дуже подобаються книжки про видатних людей. Адже вони розкривають переді мною не тільки світ характерів та оточення цікавих особистостей, але й секрети їхнього успіху. Однією з таких книг і є «Найбагатша людина у Вавілоні», яку я нещодавно прочитав.

– А що ти найбільше цінуєш у людях?

– Більш за все я поважаю і ціную такі риси, як порядність та скромність. Бо мене дратують «вискочки» та ті, хто занадто полюбляє теревенити без мети.

– Які дівчата подобаються?

– Звичайно ж, гарні. Але «краса» для мене – це не тільки приваблива зовнішність… Мені подобається скромні та миловидні дівчата. Ті, у яких м’який характер. Адже з такою завжди легко і спокійно.

– А що вкладаєш у поняття «кохання», «дружба» та «щастя»?

– Це три найвищі цілі, до яких має прагнути будь-яка людина! Дружба для мене є не менш важливою, ніж кохання. Адже, якщо у тебе є близькі друзі та Кохана людина – значить ти обов’язково будеш щасливим.

– А ти взагалі легко сходишся з людьми?

– Так. Мені не складно йти на контакт з новими людьми. Навпаки, нові знайомства – це завжди цікаво і пізнавально. Спілкування дарує не тільки якісь емоції, а й певну інформацію про світ. Найчастіше я шукаю теми для розмов на ґрунті якихось спільних інтересів. Та як би легко я не контактував з незнайомцями, я все-таки не поспішаю їм довіряти одразу, адже життєвий досвід показує, що краще довірятися тільки близьким людям.

– У такої глибокої в інтелектуальному і моральному планах людини просто не може не бути життєвого кредо. Поділися ним із нашими читачами.

– Життєве кредо у мене дійсно є. Ним стали слова, які мені нещодавно подарували: «Майбутнє належить тим, хто вірний своїй мрії»!

– Наостанок, розкажи про твої плани щодо майбутньої самореалізації.

– Плани наполеонівські. Хотілося б організувати власну справу, яка б зробила мене фінансово незалежним. І досягти у цьому шаленого успіху, бо, якщо плануєш щось зробити, маєш зробити це на всі сто! А ще, завжди мріяв написати книжку. Сподіваюся, ця мрія справдиться.

Юлія ЧЕРНЕТА

на головну




ЗМІСТ

«ШЛЯХ ДО ЩАСТЯ» ПРОЙШОВ ЧЕРЕЗ ЗАПОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ

НОВИНИ

ТЕТЯНА КОЛОМОЄЦЬ СТАЛА ЗАСЛУЖЕНИМ ЮРИСТОМ УКРАЇНИ

ДЕНЬ ОСВІТЯНИНА - НАШЕ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

В ЗНУ ДОСЛІДЖУЮТЬ
ПРОБЛЕМИ КОЗАЦТВА


ОСВІТЯНСЬКЕ СВЯТО БІОЛОГІВ

ДЕНЬ ЮРИСТА У СТІНАХ ЗАПОРІЗЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО

СПОРТИВНІ НОВИНИ

МІСТЕР ДОСКОНАЛІСТЬ

УНІВЕРСИТЕТ ДЕНЬ ЗА ДНЕМ

ВІТАЄМО!

ОГОЛОШЕННЯ