
Студенти Запорізького національного університету взяли участь у суботнику, організованому Центром працевлаштування для молоді Запорізької обласної державної адміністрації та профспілками вищих навчальних закладів.
Представники нашого університету, Запорізької інженерної академії, Запорізького державного медичного університету, Запорізького національного технічного університету та старшокласники шкіл міста прибирали територію Дитячої залізниці та висаджували дерева. Від нашого університету акцію очолювала голова студентської профспілки Марія Осадчук. Усього участь у благоустрої рідного міста взяло 65 студентів із різних факультетів ЗНУ.
На економічному факультеті влаштували незвичне практичне заняття для другокурсників напряму підготовки "Облік і аудит": вони побували з екскурсією на ВАТ "АвтоЗАЗ". Ініціатором заходу виступила доцент Олена Лищенко.
Виробничі та економічні процеси, відомі до цього лише в теорії, справили на студентів велике враження. Вони побували в усіх цехах основного виробництва: пресовому, зварки, фарбування та збору автомобілів, ознайомилися з інноваційними технологіями, застосованими при виготовленні продукції.
Студенти щиро дякували за цікаву подорож директору музею "АвтоЗАЗ" Галині Негріковій. А заступника директора правління з адміністративних питань та виробництва В. Крайнього та начальника бюро технічного навчання В. Бурлаченка зацікавила пропозиція деканату економічного факультету щодо подальшого співробітництва. І у майбутньому вони хочуть бачити студентів ЗНУ вже в якості практикантів.
Вітаємо!