№1 (877)
13 січня
2005 р


Обласна академічна газета 

БУТИ СТУДЕНТОМ ЗДУ - ЦЕ ЗВУЧИТЬ ГОРДО!

У новорічному номері нашої газети ми обіцяли розповісти про святкову зустріч ректора Валерія Савіна з абітурієнтами. Виконуємо.

Ініціатором проведення був факультет довузівської підготовки. І особливо приємним є те, що така зустріч проводиться вперше не тільки в університеті, але й взагалі серед інших ВНЗ країни.

Актова зала другого корпусу була переповнена жвавими старшокласниками. Раптом - тиша. З’являється ректор університету. Ознайомивши абітурієнтів зі структурними підрозділами ЗДУ, Валерій Васильович представив деканів, які, в свою чергу, розповіли про свої факультети більш докладно. Серед гостей був присутній і Влад Ніколаєв, голова міського комітету у справах сім’ї та молоді, який охарактеризував Запорізький державний університет як один з кращих в Україні.

В. Ніколаєв отримав у ЗДУ три вищих освіти, чим дуже пишається. Школярам ці факти сподобалися, судячи з їхніх бурхливих оплесків.

Після офіційної частини свято набуло нових обертів. На сцені з’явилися дотепні жартівники-кавеенщики, слідом за ними - танцюристи і університетські музичні гурти. Крім того, молодь із задоволенням брала участь у різноманітних конкурсах. Смачні призи отримали переможці, а от блокноти з логотипом ЗДУ - кожний, хто відвідав це новорічне свято. І хочеться додати, що серед присутніх були старшокласники і з Оріхівського району, і з Новомиколаївки, з Кирилівки, з Василівки тощо.

Своїми враженнями від знайомства з університетом поділилася учениця випускного класу Василівської ЗОШ №2 Олена Синявська:

- Я просто у захваті!.. Все! Остаточно вирішено: вступатиму тільки до ЗДУ на математичний факультет. До цього вечора вибір університету мені здавався дуже нелегким. Але Ірина Бакаленко, декан факультету довузівської підготовки, остаточно переконала, та й не тільки мене, що “бути студентом Запорізького державного університету - звучить гордо”.

Закінчилося святкування дискотекою.

Що ж, як бачимо, новорічна зустріч ректора та деканів з майбутніми студентами пройшла небезрезультатно. Єдине, що залишається, - це побажати нашим абітурієнтам здійснення їхніх мрій.

на головну




ЗМІСТ

НАСАМПЕРЕД - СИСТЕМА

ВІТАЄМО

БУТИ СТУДЕНТОМ ЗДУ - ЦЕ ЗВУЧИТЬ ГОРДО!

ПІДСУМКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

РОЗКОЛ СЕРЕД ВИКЛАДАЧІВ ПЕДАГОГІЧНОГО ТЕХНІКУМУ НА НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС НЕ ВПЛИВАВ

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ!

ГРАТИ СВОЮ РОЛЬ НА СЦЕНІ І В ЖИТТІ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ У СТУДЕНТСЬКОМУ КЛУБІ