
* Студенти ЗНУ разом із депутатами обласної ради і співробітниками Інституту екології і краєзнавства взяли участь в урочистій висадці дерев на Хортиці, організованій Асоціацією громадських об’єднань «Інститут екології і краєзнавства «Запорозький край» на виконання указу Президента «Про проведення акції «Озеленення країни – спадщина для майбутніх поколінь». Представники нашого університету - сорок другокурсників біологічного факультету на чолі із заступником декана з виховної роботи Оксаною Ткачук - висаджували дерева різноманітних порід, переважно молоді дубки, в районі балки «Ганівка». Вони також мали змогу поспілкуватися з організаторами та домовитися про подальше сумісне проведення екологічних заходів.
* У рамках Тижня економічного факультету в ЗНУ провели низку заходів. Програма святкування включала в себе гру «Що? Де? Коли?» за професійним напрямом, конкурс наукових робіт на краще бачення сьогодення та перспектив розвитку факультету, турнір з шахів між викладачами та студентами тощо. Завершився Тиждень святковим концертом «Економічному факультету – 16 років», під час якого відзначили найактивніших викладачів та студентів.
* Учасники Третього відкритого театрального фестивалю «Золота Хортиця. Курбас-Інтерфест - 2007», приуроченого до 120-річчя із дня народження та 50-ої роковини смерті видатного українського режисера світового рівня Леся Курбаса, передали у дар Науковій бібліотеці ЗНУ книги, присвячені життю і творчості цієї видатної особистості. Представники Запорізького муніципального театру-лабораторії «VIE» презентували нашому університету книгу Неллі Корнієнко «Лесь Курбас: репетиція майбутнього» та наукову розвідку відомого режисера, письменника і громадського діяча Леся Танюка «Талан і талант Леся Курбаса».
* На біологічному факультеті ЗНУ відбувся вечір-реквієм, присвячений загиблим 1932-1933 років. Захід проходив у формі своєрідного монологу-звернення: студенти підготували невеликі доповіді, в яких були і офіційні дані стосовно геноциду українців, і тяжкі спогади тих, кому пощастило вижити, і молитви селян… Перед аудиторією виступила і декан біологічного факультету Людмила Омельянчик, яка нагадала основні факти трагічних 1932-1933 рр. та розповіла про долю своєї родини, яку також торкнувся голод.
* У ЗНУ відбувся семінар «Викладання дисциплін біолого-хімічного профілю». Організатором заходу виступив біологічний факультет на чолі з деканом Людмилою Омельянчик. Семінар відвідало більше 70-ти викладачів міста та Запорізької області. Під час заходу гості університету мали змогу поспілкуватися з адміністрацією нашого ВНЗ, керівництвом та викладачами біологічного факультету, а також деканом факультету довузівської підготовки Іриною Бакаленко і прослухати лекції про сучасні проблеми викладання у школі дисциплін природничого профілю.
* До ЗНУ із робочим візитом прибув комерційний директор міжнародної організації «Busness a World Fundation», доктор Пауль Олівер Каукаль. У рамках свого візиту пан Каульман заключив із керівництвом нашого університету договір про співробітництво та прочитав лекцію для старшокурсників економічного факультету.