№18 (931)
30 листопада
2007 року


Обласна академічна газета 

УНІВЕРСИТЕТ ДЕНЬ ЗА ДНЕМ

Надзвичайний та Повноважний Посол Індонезії Олександр Латуріул у супроводі Третього секретаря Посольства Нананга Фаділлаха під час свого другого візиту до Запоріжжя завітав до нашого університету. Під час зустрічі із проректором з наукової роботи, професором Віктором Грищаком пан Посол розповів про академічну програму, за якої уряд Індонезії щороку виділяє стипендії для іноземних студентів, які виявили бажання вивчати мову та культуру цієї країни. Представники нашого університету та Третій секретар Посольства, який відповідає за міжнародні академічні зв’язки Індонезії, Нананга Фаділлах обговорили перспективи подальшої співпраці, зокрема, можливість виділення наступного року однієї стипендії уряду Індонезії для студента ЗНУ та запрошення їхнього викладача для стажування і праці в нашому університеті.



Друковані ЗМІ нашого університету повернулися з перемогою із Третьої Запорізької міжрегіональної виставки газетних видань молоді «Молодіжний акцент», ініційованої Запорізькою обласною молодіжною організацією «Прес-центром «Акцент» та комітетом у справах сім’ї та молоді Запорізької міської ради. Обласна академічна газета «Запорізький університет» посіла друге місце у номінації «Студентська преса», а студентський часопис «Дзиґа» відзначили грамотою «За сильні традиції». Усього у виставці взяли участь 84 колективи молодих журналістів у п’яти номінаціях: «Шкільна преса», «Студентська преса», «Преса училищ та технікумів», «Молодіжна преса громадських об’єднань», «Молодіжна комерційна преса». Цього року, крім молодіжних видань нашої області, у виставці взяли участь представники Києва, Черкас, Кривого Рогу, Донецька та інших міст.





У рамках святкування Міжнародного дня студента в Запорізькій облдержадміністрації серед кращих студентів області відзначили і представників ЗНУ. Так, лауреатами обласного конкурсу для обдарованої молоді в галузі науки у секції правознавства став Павло Лютиков, серед кращих науковців у галузі українознавства відзначили Наталію Башук, а серед соціологів - Надію Пенькову. У номінації «Університетська сім ‘я року» кращими визнали студентів нашого ВНЗ - третьокурсника факультету фізичного виховання Олександра Кедярова та третьокурсницю математичного факультету Катерину Кедярову. А Почесні грамоти міського голови за активну участь у студентському самоврядуванні отримали студентка четвертого курсу біологічного факультету, голова студентської ради ЗНУ Інна Деревинська та магістр факультету соціології та управління Інна Ротарєва.

на головну




ЗМІСТ

ІЗ ПАМ’ЯТІ НЕ ЗНИКНУТЬ ІМЕНА

НОВИНИ

ШУКАЙ НА ТЕЛЕЕКРАНАХ, ЧИТАЙ В ГАЗЕТАХ, СЛУХАЙ У РАДІОЕФІРІ!

СЛОВО ПРО ВЧИТЕЛЯ ВЧИТЕЛІВ (ДО 80-РІЧЧЯ ВОЛОДИМИРА ГОРПИНИЧА)

ГУРТОЖИТОК: ІСПИТ НА
САМОСТІЙНЕ ЖИТТЯ


НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ -
ЦЕ РЕАЛЬНО


УНІВЕРСИТЕТ ДЕНЬ ЗА ДНЕМ

ВІТАЄМО!

ОГОЛОШЕННЯ

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!