Цьогорічне проведення круглого столу відзначалося тим, що на ньому, крім представників усіх факультетських наукових товариств та почесних гостей – представників керівництва університету та його викладачів, до обговорення проблем ВІЛ/СНІДу запросили представників громадських організацій. До нашого університету завітали голова Обласної організації Червоного Хреста Костянтин Сілін, представник Запорізького міського центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді Марина Повшенко та представник організації ЛЖВ (Людей, що живуть з ВІЛ) Роман Савченко. Гості висловили подяку нашим студентам за спробу знайти новий підхід до вирішення актуальної суспільної проблеми, але й відзначили високий рівень організації заходу та гарну підготовку всіх його учасників. Також їх зацікавила виставка літератури, присвячена різноманітним аспектам вивчення та подолання проблем ВІЛ/СНІДу, підготовлена колективом Наукової бібліотеки нашого університету.
Під час заходу було зроблено чимало спроб подолати стереотипи, що панують в суспільстві стосовно ВІЛ-позитивних людей. Крім дещо несподіваної думки ще одних гостей заходу – учнів багатопрофільного ліцею №99 - про те, що вірусу імунодефіциту як такого взагалі не існує, було висловлено безліч цікавих пропозицій, що більш відповідають традиційній точці зору. Так, Світлану Жулідову з філологічного факультету зацікавила роль сучасної літератури у вирішенні проблеми поширення небезпечної хвороби, майбутня журналістка Ірина Космач звернулася до теми ВІЛ/СНІДу на сторінках студентської преси. Студенти юридичного факультету Катерина Самойловська та Олександра Вельможко розповіли присутнім про правовий захист людей, хворих на СНІД, а Сергій Янько з біологічного факультету дослідив процес розвитку ВІЛ з медикобіологічної точки зору. Майбутні соціальні педагоги Тетяна Сальникова та Ольга Долгих зупинилися на особливостях профілактики ВІЛ-інфекції в притулках для неповнолітніх, а студентка факультету фізичного виховання Євгенія Пономаренко підкреслила важливість інформації про цю хворобу в нашому житті.
Усі вони отримали Почесні грамоти із рук голови Наукового студентського товариства ЗНУ Катерини Сіріньок. Крім того, за саму ідею проведення круглого столу, його організацію та проведення нагородили студентку факультету СПП Тетяну Драніцину, за активну участь у проведені заходу – студента факультету ФСУ Андрія Горбенка. Відзначили також відеоролик, присвячений ставленню до ВІЛ - позитивних людей у суспільстві, студентки факультету журналістики Олени Волкової.