14 грудня Олексій Юхимович відзначає свій 60-річний ювілей. Шановного ювіляра сьогодні зі святом вітають його колеги та студенти.
Олександр Бондар, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи:
- Наукова та навчальна діяльність будь-якого факультету багато в чому залежить від його керівника, причому не лише від його професійних, а й від особистих якостей. Адже саме завдяки ним у трудовому колективі створюється певна атмосфера, яка визначає всю його роботу. Говорячи про Олексія Юхимовича, я, перш за все, хотів би відзначити його працьовитість та професіоналізм, а також вміння гуртувати колег при втіленні певної ідеї у життя.
У день 60-річного ювілею, хотів би побажати Вам нових цікавих задумів, успішного втілення їх у життя та злагодженої роботи всього колективу.
Василь Гіржон, професор, завідувач кафедри фізичного матеріалознавства:
- Я дуже поважаю Олексія Юхимовича як фізика, як сильного спеціаліста та науковця. У нього цікаві та дуже інформативні лекції, його шанують і водночас люблять студенти. А це, погодьтеся, показник не лише високого професіоналізму, але й певних рис характеру, таких, як вимогливість і водночас справедливість.
Вітаючи зі святом, бажаю Вам, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях!
Юлія Лотоцька, випускниця фізичного факультету 2007 року, художній керівник Студцентру культури ЗНУ:
- Олексію Юхимовичу, саме завдяки Вашій турботі та розумінню, студентські роки стали для мене незабутніми. Не певна, що досягла б так багато без Вашої підтримки та постійного розуміння. Можна сказати, що Ви стали другим батьком і для мене, і для моїх однокурсників. Ви завжди підтримували тих студентів, які прагнули брати активну участь у житті факультету та всього університету, але водночас завжди були вимогливим під час своїх занять. Мені добре запам’яталися захоплюючі лекції з теорії відносності. А ще, Ви не втомлювалися весь час повторювати нам, що треба докладати більше зусиль до роботи, навчання – і це обов’язково окупиться.
У цей день хотілося б побажати Вам ще багато років плідної праці на благо усіх нас, бо я не уявляю собі фізичного факультету без Вас.
Ольга Доценко, голова студентської ради факультету:
- Олексій Юхимович очолює наш факультет з моменту його заснування. Його цінують не тільки колеги, але й студенти. Для нас він не просто декан, але й людина, до якої завжди можна звернутися з будь-яким питанням. Він підтримує усі наші починання, допомагає у роботі студради, в організації різноманітних заходів. Він не лише гарний декан, а й чудовий викладач, який завжди може на простому прикладі розкрити складну тему. На його заняття студенти ходять із особливим задоволенням, адже там завжди панує дружня атмосфера. І ще мені хотілося б сказати: Олексію Юхимовичу, велике Вам спасибі за ті роки, які Ви присвятили нам.
Сергій Бондаренко, голова студентської профспілки фізичного факультету:
- Ну що можна сказати про нашого декана такого, що б вже не сказали про нього інші? Доведеться повторюватися: Олексію Юхимовичу, Ви – найкращий! Тому просто хочу поздоровити Вас із цим знаменним днем і побажати Вам усього найкращого і втілення у життя всіх Ваших бажань!
Антон Посмєтний, капітан команд КВК фізичного факультету «Жуковського, 66»:
- Шановний Олексію Юхимовичу! Від імені команди хотілося б від усієї душі привітати Вас із ювілеєм. Уся наша команда Вас дуже любить. Ми вдячні Вам за постійну підтримку та допомогу у підготовці до всіх концертів. Бажаємо Вам більш відповідальних студентів, ніж наша команда, подальших успіхів у Вашій нелегкій справі, витримки та міцного здоров’я.
То ж, вельмишановний Олексію Юхимовичу, нехай здійсняться усі Ваші найзаповітніші мрії, а доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!