
Фіналом Чемпіонату з міні-футболу між професорсько-викладацьким складом і співробітниками ЗНУ завершилася вже традиційна для нашого ВНЗ спартакіада. Перше місце посіла команда адміністрації, на другому – збірна історичного, філологічного і факультету соціального управління, а на третій сходинці – представники фізичного і математичного факультетів. Переможці отримали медалі, грамоти і цінні подарунки.