Юрій Гапон, перший редактор газети – 1973-1974-ті роки: «Сторінки багатотиражки «Педагог» переважно присвячувалися літопису життя і праці наших вчених, студентів і співробітників. Завдяки цьому вона і користувалася певним авторитетом».
Олександр Гіммельфарб, редактор газети у 1993-1998 роках: «Прагнули і прагнемо, щоб газета не просто давала, образно кажучи, фотографію життя, а була заспівувачем, пропагандистом усього нового, корисного. Як визнає університетська спільнота, газета вносить свій вклад у розв’язання складних проблем, що ставляться перед вузом».
Віталій Шевченко, редактор газети у 1974-1980 роках: «Газета допомагає зрозуміти, що таке єдність. На одній сторінці зустрічаються різні факультети і служби вузу, незнайомі між собою знайомляться, знайомі пізнають один одного глибше і всебічніше. І все це являє собою її, газети, цінність».
Олексій Осипов, доцент, декан фізичного факультету: «Вважаю, газета має поставити для себе за мету відстоювати престиж фундаментальної вищої освіти і добиватися для неї державної підтримки. Не думаю, що ця мета «завелика» для університетської багатотиражки – хоча б тому, що сьогодні газета, як то кажуть, «на рівні».
Нагадуємо, що конкурс листів-відгуків наших читачів до 35-річчя газети триває!