№4(937)
21 березня
2008 року


Обласна академічна газета 

КОРОЛЕВИ ВЕСНИ

Конкурс "Міс Весна ЗНУ" кожного року дарує нам багато позитивних емоцій та гарний настрій. Він відкриває справжню красу та індивідуальність кожної учасниці. Показує чарівність, грацію та шарм студенток Запорізького національного. Безумовно, всі вони прекрасні, і кожна заслуговує на цей титул. Журі ставить оцінки й вирішує, кому носити корону. Та ми, звичайні глядачі, все одно обираємо серцем, і у кожного - своя королева краси.

У сьогоднішньому номері пропонуємо нашим читачам інтерв'ю з переможницями конкурсу "Міс Весна ЗНУ-2008", яким ми запропонували відповісти на запитання:

1.З якою метою дівчата беруть участь у подібних конкурсах?

2. Що для Вас було найважчим у конкурсі? Із чим були пов'язані найбільші хвилювання?

3. Як Ви оцінювали своїх суперниць, чи були якісь закулісні інтриги?

4. Охарактеризуйте себе кількома словами.

5. Що Ви вкладаєте у поняття "краса"?

6. На Вашу думку, що саме допомогло Вам здобути перемогу?

7. Чого сьогодні не вистачає офіційно найгарнішим дівчатам ЗНУ для абсолютного щастя?


1. Кожна дівчина і без конкурсів має розуміти, що вона гарна і особлива по-своєму, бо належить до прекрасної половини людства. Про мету усіх дівчат я, звичайно, сказати не зможу, але вкажу на певні переваги участі у конкурсі. Тут кожна учасниця отримує змогу відчути себе справжньою моделлю, трошки актрисою. Завжди приємно, коли тебе визнають гарною. Для когось головною метою участі може стати боротьба із власним "страхом сцени", адже на конкурсі дуже важливо триматися впевнено. Моєю ж метою було підняти рейтинг нашого факультету, адже я дуже рада, що навчаюся саме на юридичному, і мені б хотілося, щоб усі студенти із великим бажанням тут навчались.

2. Нічого дуже важкого у конкурсі немає. Погано, коли ти втрачаєш упевненість у собі і починаєш хвилюватись, адже у залі присутні твої друзі і знайомі. І перед ними не дуже хотілося б впасти через довгу сукню.

3. Усі дівчата дуже гарні, адже кожна - міс свого факультету. Приємно те, що в нас були дуже дружні відносини. Як під час підготовки, так і під час виступу, одна одну підтримували і допомагали. Треба зауважити, що і після конкурсу наші стосунки не змінились.

4. Упевнена у собі, розумна і гарна студентка юридичного факультету.

5. Якщо йдеться про дівчину, то вона гарна, коли її краса доповнена індивідуальністю. Вона повинна бути особливою і не схожою на інших. Стереотипи ідеалу не є практичними, я віддаю перевагу нетиповості.

6. Я людина цілеспрямована, і якщо чогось хочу, то обов’язково отримаю. Що стосується конкурсу, то тут мені допомогла впевненість у собі і прагнення перемоги. До того ж, я - лідер, і будь-який інший варіант був неприйнятним. Нічим додатково я не намагалася вплинути на суддів, адже вони просто обирали найгарнішу.

7. Я вважаю себе щасливою, вже тому, що здобуваю знання, необхідні мені для опанування улюбленої професії. Мені є до чого прямувати у житті, і я просто радію кожному дню, що минає.



1. "Міс Весна ЗНУ" - конкурс не модельний. Саме тому просто параметральної зовнішності та милої посмішки для перемоги у ньому замало. Ти маєш бути яскравою особистістю, вирізнитися своєю індивідуальністю серед інших учасниць. Я вважаю, що такі конкурси дають дівчині можливість показати не тільки зовнішність, а й розум, креативність і талант.

2. На конкурсі талантів я вирішила по-справжньому запалити публіку - у прямому значенні цього слова. Саме тому підготувала феєричний номер із вогнем. Мала виконувати важкі трюки, навчитися жонглювати ланцюгами із феєрверком і танцювати із факелами. Через це трохи хвилювалася. Але знала, що необхідно просто вірити у себе - і все обов'язково вийде.

3. Я - реалістка, тому завжди намагаюся сприймати життя і людей такими, якими вони є насправді. Скажу відверто: особливо жорсткої конкуренції на цьогорічному конкурсі не було. Безумовно, усі дівчата доволі милі та мають приємну зовнішність. Нюанси тільки у тому, що за один тиждень неможливо навчитися мистецтву дефіле, якщо раніше ти не виходила на подіум. А ще, дуже важливу роль відіграє підготовка до конкурсу. Інтриг як таких не було. Але те, що в народі називають "звичайними жіночими плітками", все ж таки траплялося.

4. Перш за все, я - людина цілеспрямована та наполеглива. Я знаю, що ніщо в цьому світі не дістається задарма. Тому дуже добре розумію, що для того, аби чогось досягти, необхідно докласти максимум зусиль та старань. Я ціную справжню дружбу та гарне почуття гумору. Мабуть, ще добродушна, тому що ніколи і ні на кого не тримаю зла і завжди все пробачаю.

5. Банальною відповіддю на це запитання було б те, що краса не повинна бути тільки зовнішньою, вона має бути всередині. Я, звичайно ж, із цим погоджуюся, але, передусім, для мене краса у гармонії.

6. У першу чергу, надзвичайне бажання перемогти та старанна підготовка до конкурсу. А ще - це, звичайно ж, підтримка моїх друзів та рідних. Завдяки їм я отримала впевненість у собі, яка так необхідна на сцені.

7. Поряд зі мною знаходяться дуже щирі та добрі люди, які кожного дня дарують мені тепло сердець та сяйво посмішок. Маю чудове захоплення - танці, і досягнення у цій сфері дають можливість пишатися собою. Думаю, що абсолютного щастя не буває, саме тому намагаюся цінувати те, що у мене є. І через це вважаю себе щасливою.

Юлія ЧЕРНЕТА

на головну




ЗМІСТ

ФАКУЛЬТЕТИ ПРЕЗЕНТУЮТЬ
СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ


НОВИНИ

ЯК ФОРМУВАТИ СТУДЕНТСЬКУ КУЛЬТУРУ?

КОЛОНКА РЕДАКТОРА

КОРОЛЕВИ ВЕСНИ

ВЕЛИКИЙ КОБЗАР ПОРУЧ ІЗ НАМИ

ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ:
НЕФОРМАЛЬНО ТА СУЧАСНО


ІСТОРІЯ ЗНУ -
В ЙОГО НАТХНЕННІЙ ПРАЦІ


СПОРТСМЕНИ ЗНУ МАЮТЬ
ВСІ ШАНСИ НА ПЕРШІСТЬ


ВІТАЄМО!

"Міс Весна ЗНУ-2008"

ОГОЛОШЕННЯ!