З кінця вересня 2007-го року по травень цього року в нашому місті проходить Обласна спартакіада серед вищих навчальних закладів.
Змагання охоплюють 11 видів спорту: легка атлетика, шахи, шашки, плавання, міні-футбол, аеробіка, баскетбол, волейбол та інші.
В цьому році у нас з'явився шанс вперше обійти команду "машинки" й вийти на перше місце. Проте вже й по тим іграм, які пройшли, можна говорити про загальну підготовку команди ЗНУ. Наші спортсмени - перші в області з легкої атлетики і настільного тенісу; другі у шашках; треті у шахах; четверті у волейболі (чоловіки).
За словами директора Спортивного клубу ЗНУ Валерія Баранова, наша команда проявила себе дещо не в повну силу у волейболі. Однак "в перспективі, якщо докласти зусиль, - підсумовує Валерій Миколайович, - ми в змозі посісти перше місце в командному заліку".
Тепер же на спортсменів чекає плавання, за ним - волейбол (жінки), міні-футбол, гирьовий спорт, аеробіка і баскетбол (чоловіки).
Нагадаємо, що організатором Спартакіади виступило Запорізьке обласне управління з фізичного виховання і спорту ("ГАРТ").