Осінь, як справжній друг освітян, дарує їм чимало добрих приводів для радощів та світлого настрою. Не встигли ми провести День знань, як докрокували й до яскравого професійного свята – Дня працівників освіти. Запорізький національний університет зустрів його по-осінньому врожайно на барви цієї пори року. Колоритна й оригінальна виставка творчих композицій від кожного факультету змогла подарувати чимало позитиву кожному її відвідувачу. Яскраві квіти, кумедні їжачки в оригінальному обрамленні, майстерно зроблені емблеми факультетів – це лише кілька замальовок зі свята. Не дивно, що журі не визначало переможців, а нагородило усіх учасників, оцінивши кожну композицію на “відмінно” у своїй номінації. Подарунком для всіх стали символічні “хліб-сіль” від щирих україночок Запорізького національного. Їх вони презентували і читачам нашого видання - на першій його шпальті. Тішив душу й проект, який цьогоріч відрізнив «Барви осені» від попередніх років. Йдеться про конкурс-продаж українських вишиванок. Тепло привітали освітян вишу й столичні колеги. Представники адміністрації побували в Національному палаці мистецтв "Україна", де відбулася зустріч Президента України Віктора Ющенка з освітянами. Учасниками заходу з нагоди Дня працівників освіти були делегації з усіх областей України, керівники Міністерства освіти і науки України, інших органів центральної та місцевої виконавчої влади, представники громадських організацій, Національної та галузевих академій наук України. Тож впевнено можна сказати: свято вдалося! На зміну йому з’явилися щоденні клопоти, а з ними й чимало цікавих подій із життя нашого університету. Про це –детальніше на сторінках нашого номеру. Окремим рядочком хотілося б відзначити напрацювання наших студентів-дописувачів про органи студсамоврядування ЗНУ. Таким чином вони й вирішили дати старт новому проекту «Газетний студмайданчик». Зізнаємося, що до останнього ми наполягали на дещо менш рекламному варіанті, але студенти вирішили подати саме такий матеріал. Він і представлений вашій увазі. І врешті топовими акцентами минулого місяця стали повідомлення про вихід наказу по університету про можливість випалити цигарку в спеціально відведених для цього місцях та незадоволення мешканців гуртожитків зависокою платнею за проживання. Відповідні коментарі та роздуми також на сторінках цього випуску. Знову наостанку лишаються святкові акорди. Про них – яскравий, суто ювілейний, «Фотошоп» як невеличкий дарунок до свят факультетів фізичного виховання, історичного й фізичного. А ось щодо наступного випуску «Запорізького університету» - він чекатиме на вас на Дні абітурієнта-2008, який у ЗНУ відбудеться 19 жовтня. Тож до зустрічей! Марія КАНЦЕЛЯРИСТ