Наталія Воронова, помічник ректора з виховної роботи:
- Студентська рада нашого університету об’єднала небайдужих та ініціативних студентів, які прагнуть покращити студентське життя. Вони беруть активну участь у багатьох заходах та запроваджують нові проекти. Хотілось побажати нашим студентам: реально поєднувати інтереси студентів всіх факультетів; мати більш активну позицію на міському та обласному рівні (нашою студрадою вже зроблені перші, але впевнені кроки в цьому напрямку); збільшувати кількість контактів зі студентами інших вишів України, близького та далекого зарубіжжя.
Стас Ревтов, магістр, голова студради історичного факультету:
- Взагалі, про діяльність студентської ради на нашому факультеті знає відсотків 30, не більше. Звичайно, відомо, що вона є, але що робить – не кожен зможе відповісти. Тому я вважаю, що потрібно розповідати людям про обов’язки студентської ради, студентам - про їх права, проводити якісь тренінги чи відкриті бесіди. Дуже багато зараз залежить не від студентської ради, а від студентів, які, на жаль, вкрай пасивні.
Валентина Ніколаєнко, заступник декана з виховної роботи філологічного факультету:
- Функціонування і діяльність студентської ради як органу студентського самоврядування сприяє демократизації та запровадженню європейських стандартів у освітньому просторі вищої школи держави. Це, безсумнівно, позитивно впливає не лише на формування освіченої, всебічно розвиненої особистості, а й людини національно свідомої. Шлях до справжнього самоврядування довгий і тернистий. Уже чимало зроблено у цьому напрямі, проте, думається, що студентській раді ЗНУ, як складнику системи управління навчально-виховним процесом, не завадило б посилити відповідальність за проведення і результати ініційованих нею заходів як громадсько-патріотичного, так і культурно-розважального характеру.
Андрій Кургузов, заступник декана з виховної роботи факультету менеджменту:
- Ще декілька років тому наш факультет виходив із пропозицією щодо зміни діяльності студентської ради. Принцип тут такий: на основі змагання можна побудувати реальну роботу студентської ради. Січень – робота студентської ради юридичного факультету (вони організовують різноманітні заходи і таке інше), лютий – менеджери, березень – економісти, далі філологи… І тоді подивитися, хто кращий.

Юлія Лотоцька, минулорічна випускниця фізичного факультету ЗНУ, художній керівник студентського центру культури:
- Порівнюючи діяльність студентської ради 2006 – 2007 років і сьогоднішню, можна сказати, що зараз проводиться дуже мало заходів для студентів, хоча Інна Деревинська й організовує різноманітні вечірки у «Тетяниному дні». Дуже великі зусилля студентською радою спрямовані на підтримку дітей-сиріт (це допомога одягом, іграшками і т.ін.).На сьогодні хотілося б, щоб студентська рада була ближчою до культурного центру, щоб проводити разом такі заходи, як КВК, “Міс і Містер ЗНУ” та інші.