Ліга студентів Асоціації правників України відсвяткувала своє триріччя на Хортиці, де зібралися її 75 представників з 11 регіонів України. Захід мав формат Всеукраїнського навчального табору та Всеукраїнського футбольного чемпіонату. Відкрив його ректор ЗНУ Сергій Тимченко. З вітальним словом виступили також декан юридичного факультету ЗНУ Тетяна Коломоєць та голова Ліги студентів АПУ Михайло Віхляєв. Програма для учасників табору була досить насиченою цікавими та корисними тренінгами: «Філософія та історія Ліги студентів АПУ», «Основні принципи лідерства для побудови сильної команди», «Планування та реалізації заходів». Вперше за історію існування Ліги було проведено Всеукраїнський чемпіонат Ліги студентів АПУ з міні-футболу. Після офіційного закриття навчального табору учасники взяли участь в екскурсії по о. Хортиця та відвідали комплекс Запорізька Січ.