А на історичному факультеті теж був своєрідний ювілей: ті, хто отримали дипломи у 1983 році, 27 вересня знову зібралися у стінах рідної альма-матер, святкуючи чверть століття із дня свого випуску.
Із 107 студентів, що колись у 50-йаудиторії першого корпусу слухали першу лекцію з історії стародавнього світу, а по завершенню навчання отримували в ній же дипломи ЗДПІ, зібралися тут знову 60. Серед випуску багато вчителів, завучів, директорів шкіл. Скажімо, Василь Козловський очолив дитячий будинок, Олександр Ігнатуша – професор кафедри історії України ЗНУ. Дехто реалізувався як державний службовець чи політик. Так, на зустріч завітав народний депутат Сергій Соболєв, заступник голови Орджонікідзевської районної
адміністрації Віктор Хоцький, працівник архівного відділу Запорізької міської ради Алевтина Ігнатуша. Самі ж випускники щиро зазначають, що їм пощастило вчитися у справжніх Майстрів, наділених талантом наукової прозорливості й педагогічної майстерності. До речі, багато викладачів виявили бажання зустрітися із своїми колишніми студентами. Кожен із випускників має свої досягнення – у професійній сфері, сімейній (курс народив 14 сімейних пар – колишніх студентів Запорізького педагогічного). Тож ювіляри зауважують, що мають моральне право повторити слова колишнього декана, незабутнього Іллі Бірюльова, сказані ним на попередній зустрічі з нагоди 20-річчя випуску: «Життя вдалося!».