У ЗНУ відбулися урочистості з нагоди Дня юриста. Викладачі та студенти юридичного факультету вітали один одного досить оригінально. По-перше, всі академічні групи факультету підготували святкові стіннівки, у яких розмістили свої побажання, враження від навчання та навіть веселі карикатури. По-друге, спудеї вирішили провести музичну перерву, під час якої продемонстрували свої таланти у яскравих творчих номерах. За словами заступника декана юридичного факультету з виховної роботи Віктора Сабадаша, на сьогодні більшість студентів обирають юридичну освіту саме в ЗНУ. Це пов’язано із престижністю цієї професії і, звичайно, з репутацією факультету, бо на біржі праці немає жодного випускника юридичного факультету ЗНУ.