У ЗНУ, як і по всій Україні, відбулася акція “Піднімись та дій проти бідності” з нагоди Міжнародного дня Організації Об’єднаних Націй з боротьби з бідністю.Її організаторами стали студенти IV курсу факультету журналістики – Марія Корнієнко, Олександра Зборовська, Лідія Пихтєєва, Ольга Кайда та В’ячеслав Малінов. За їхньою ініціативою на ґанку II корпусу зібралось майже сто студентів, які заслухали уривок із Декларації тисячоліття ООН. Свою солідарність зі світовою акцією ліквідації бідності студенти засвідчили, приколовши значки з відповідною символікою.