Професійне студентське свято традиційно минуло для своїх “винуватців” напрочуд яскраво та насичено. Скажімо, в щорічному обласному конкурсі “Студент року - 2008” студентка 5 курсу філологічного факультету Оксана Куянцева стала переможницею у номінації “Студент-староста року”. Потішили й молоді науковці ЗНУ. З напряму “економіка” найкращими назвали роботи Анастасії Жердьової та Оксани Кривій. Марія Бойко стала першою у напрямі “соціологія”. Переможцем у галузі “право” був Микола Мартинов. Олександр Івашко написав найкращу роботу з педагогіки, а Інна Деревинська - з експериментальних та клінічних аспектів медицини. Першою у галузі “українознавство” була Анна Дорофеєва. Переможців вітав губернатор Олександр Старух. Він вручив їм почесні грамоти, дипломи та грошові премії. До Міжнародного дня студента у ЗНУ також підбили підсумки фестивалю “Дозвольте відрекомендуватись-2008”. На фінальному гала-концерті, який став подарунком до свята, було представлено найкращі номери фестивалю та нагороджено переможців. Привітати студентів із їхнім професійним святом та з перемогами у конкурсі прийшов ректор ЗНУ Сергій Тимченко. У своєму зверненні він вирішив не дотримуватися офіціозу, його промова була душевною та зрозумілою кожному серцю. Щодо колективних факультетських нагород “першокурсного шоу”, то тут місця розташували так: третє розділили юридичний та факультет журналістики. Друге – фізич- ний та факультет фізичного виховання. Переможцями визнали колектив факультету іноземної філології. Детальніше - на 4 шпальті.