Представники професорсько-викладацького складу та студенти ЗНУ взяли активну участь у проведенні заходів до роковин Голодомору, що днями минули в Запоріжжі. Кожен охочий міг приєднатися до скорботного ходу від пам’ятного знаку жертвам Голодомору. Крім того, студенти та викладачі відвідали й мітинг-реквієм “Засвіти свічку пам’яті”.