Старшокурсники спілкувалися із координатором програми для студентів та аспірантів Інною Бариш, а також із учасницею програми для науковців, журналістом Христиною Демкович, яка зараз викладає на факультеті журналістики. Своїми враженнями від участі в програмі поділився і декан факультету журналістики Володимир Манакін, який минулого року викладав у Колумбійському університеті (США). Головною метою програми є інтеграція України в міжнародну наукову спільноту завдяки сприянню обміну науковцями між Україною та США. Після таких переконливих виступів більшість присутніх загорілася неабияким бажанням утілити в життя нові професійні амбіції. Адже перед тими, хто подолає конкурсний відбір, відкривається безліч можливостей. Вони зможуть не лише розширити свої знання із обраної спеціальності, отримати американський диплом магістра, але й побачити світ. Усі ж деталі студентам обіцяли постійно повідомляти у відділі міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами ЗНУ (І навчальний корпус, кабінет 26).