
У ЗНУ відбувся відкритий фестиваль Клубу веселих та кмітливих, присвячений 47-річчю КВК. Веселили публіку: “НАЙЯБЫРЬ” (ФІФ), за ними лишився “Ківін у срібному”; “А че не так?” (СПП), “Жуковського, 66” (фізичний факультет), збірна факультетів журналістики, менеджменту, філологічного та історичного “ЦСКА”, її нагорода - “Ківін в золотому”; “Проспект Металургів” (ЗІЕІТ), “Карандаши” (ЗНТУ) та 3 команди ЗДІА: “Піжони”, “Щасливі разом” та “Набір інструментів” (останніх відзначили “Ківіном у світлому”).